BZ: Crvena zvezda (MML) - Lokomotiva 1:3

U 31. kolu Beogradske zone Lokomotiva je na gostovanju savladala Crvenu zvezdu rezultatom 1:3 i opet zauzela petu poziciju na samo pet bodova zaostatka od trećeplasirane Slavije sa kojom se sastaje u subotu 22.05 u 17.30h na stadionu kraj Ranžirne stanice. Već u 2. minutu kadet Lokomotive Jovanović uspeva da umakne odbrani domaćina i iskosa sa leve strane šutira ali lopta završava na prečki i odlazi u gol aut. Napadi nebesko plavih nisu jenjavali pa je u 10. minutu Vujović sjajno uposlio Popovića a ovaj u trku iz prve sa 16 metara šalje loptu u bliži ugao Buljovićevog gola za 0:1 i slavlje Lokosa.

Domaćin se slabo predstavio, manjak kvaliteta su pokušali da nadomeste grubom igrom ali je Lokomotiva imala odgovor na takvu pristup, pa je već u nastavku Vujović u 52. minutu povećao vođstvo na 0:2. Veoma slabi sudija Stamatović Ivan sprečavao je kvalitetniji fudbal i bolju igru obeju ekipa, pre svega svojim neznanjem, nikako namerama da ošteti jedne ili druge. U 75. minutu Gajić je smanjio na 1:2 nakon gužve u kaznenom prostoru Lokomotive, ali je nade domaćih da mogu do remija raspršio sjajni Milan Stojanoski lobom u 83. minutu.