PLS: Teleoptik - Inđija 2:1
21.10.2017 fkindjija.com

Zemun. SC "Teleoptik", gledalaca oko 200. Sudija: Borko Mijajlovi iz Jagodine, pomoćnici: Milan Pešović i Milan Pešajić iz Kraljeva i četvrti sudija: Dragan Čolović iz Raške. Delegat: Nenad Nikolić iz Lovćenca. Strelci: Čermelj 20' i Jovanović 45' - Teleoptik i Ahčin 66' - Inđija: Žuti kartoni: Vranjanin 25' - Teleoptik i Nikolić 46', Ahčin 51' i Rogač 73' - Inđija.

Teleoptik: Trnić, Cucin, Čubrilo (Krstić 81'), Jović, Vranjanin, Šiškov, Jovanović (Ilić 68'), Nišić, Đilas, Birmančević (Đurić 68'), Čermelj. Trener: Milan Ristić.

Inđija: Jeverečić, Nikolić, Ahčin, Počuča, Nikodijević, Vujasin (Kovačević 46'), Srbijanac (Vraštanović 46'), Mojsilović, Mlađović, Rogač (Đokić 75'), Bjeličić. Trener: Spasoje Jelačić.

Ponovo su igrači Inđije pali na istom ispitu na gostovanjima ove jeseni.

Opet su posle prvog poluvremena imali visok minus. Teleoptik je u ovom derbiju začelja posle 45 minuta igre zasluženo vodio sa rezultatom 2: 0. Strelci za domaćina su bili Luka Čermelj u 20 i Strahinja Jovanović u 45.minutu.

Tek u drugom poluvremenu gost se golgeterski budi. Ipak taj gol nisu postigli napadači nego mladi zadnji vezni u zeleno belom timu Nemanja Ahčin. On je postigao gol za svoj tim u 66.minutu.

Iako je do kraja meča bilo još dosta vremena nastojanja gosta da stigne bar do boda ostala su samo pusti san. Inđija je tako ostala u nizu od pet utakmica bez pobede, od toga tri uzastopna poraza.

Domaćin je  sa druge strane zabeležio svoju drugu i to uzastopnu pobedu.