Topoljak
Vinogradar
Borjak 2013
Dubljani se iskupili za prošlonedeljni poraz

U 14. kolu OFL Trstenik zanimljiv susret u Osaonici po kišovitom i hladnom vremenu odigrali su stari rivali i prijatelji, FK Stara Čaršija kao domaćin i FK Kamenorezac 76 iz Dublja. Mali broj gledalaca njih oko 50 bili su zadovoljni prikazanom igrom koja je rezultirala regularnim pogodcima. Gosti su slavili pobedu sa 4:2 i tako se iskupili za prošlonedeljni poraz na svom terenu od lidera na tabeli ekipe Velike Drenove, kada su u poslednjim momentima utakmice "od gotovog napravili veresiju". Tokom prvog dela susreta padala je kiša pa je igra bila lošija ali su gosti iz Dublja ipak rešili prvo poluvreme rezultatom 3:0. Strelci su bili Sreten Topalović u 5, Dušan Pecić u 8. i Nikola Petrašinović u 22. minutu utakmice. U drugom delu viđeno je još tri pogodka dva u mreži Kamenorezca 76 i jedan u gostujućem golu. Igra je i dalje bila fer i korektna, a u 47. minutu posle asistencije Nikole Petrašinovića, do sada najbolji strelac dubljana Darko Blagojević postigao je 4 pogodak za svoj tim. Domaći su pogodcima Nemanje Rakovca ublažili poraz u 49. i 67. minutu. Ovaj zanimljiv susret vodio je glavni sudija Stefan Topolac iz Bogdanja sa pomoćnicima Tijanom Radosavljević iz Trstenika 2 i Dušanom Ristićem iz Trstenika. Dužnost delegata obavljao je iskusni sudija i poznati sportski radnik Zlatan Antonijević iz Trstenika.

U narednom 15. kolu u Dublju Kamenorezac 76 dočekuje  ekipu Omladinca iz Ugljareva, a Stara Čaršija isto tako kod kuće dočekuje lidera na tabeli ekipu Velike Drenove.