Athos15
Danijel Stojić zavodi disciplinu :)
pre 7 godina 0 · 0
kamel73
Prava prvenstvena utakmica gde su gosti u zadnjim minutima predivnim golom sa 30 metara dosli do tri boda.
kamel73

Morava odnela tri boda iz Dublja

Posle poraza u Ugljarevu od lidera na tabeli OFL Trstenik Omaldinca, fudbaleri Kamenorezca 76 su izgubili utakmicu i na svom terenu u Dublju, gde ih je pobedila ekipa Morave iz Medveđe rezultatom 3:2. U ovaj susret domaći su ušli oslabljeni bez trojice standardnih prvotimaca, u jednom delu prvog poluvremena povredio se i Filip Đukić pa se igralo neefikasno sve do 55. minuta, kada je gostujući igrač Aleksandar Todorović postigao pogodak i Morava je povela sa 1:0. Samo dva minuta kasnije domaći su pogodkom Darka Blagojevića izjednačili rezultat na 1:1. Isti igrač je svojim drugim pogodkom povisio vođstvo svoga tima na 2:1. Onda je odbrana domaćih malo popustila u koncentraciji i gosti su to umeli da iskoriste,najpre su u 84. minutu izjednačili rezultat pogodkom Željka Ristića a zatim minut pre kraja utakmice Aleksandar Rajičić je snažnim i preciznim udarcem sa 25 metara savladao golmana domaćih Petrašinovića i tako su gosti iz Medveđe zasluženom pobedom odneli sva tri boda kući. Igrači Kamenorezca 76 kao i oko 100 gledalaca nisu zadovoljni suđenjem glavnog sudije Miloša Bulatovića, koji je imao slabu asistenciju svojih pomoćnika Živadina Nikolića i Mirka Karića, pa je dva puta jednom u prvom a drugi put u drugom poluvremenu, svirao nepostojeću ofsajd poziciju čime je smatraju domaćini oštetio njihovu ekipu. Tako da bi ubuduće sudijska organizacija morala da povede računa o delegiranju sudija od kojih pojedinci nisu dobro ispekli zanat, čime dovode u pitanje regularnost pojedinih utakmica ali i ponašanje igrača na terenu. FK Kamenorezac 76 ovim porazom pao je na sedmu poziciju, dok je Morava na drugom mestu sa istim brojem bodova kao i prvoplasirana Velika Drenova i Omladinac na 3. mestu tabela OFL Trstenik. Iduće 6. kolo dubljani gostuju u Rujišniku, a Morava na svom terenu dočekuje ekipu Stare Čaršije.