Omladinac
Mladost (L)
OFK Kikinda
Begej silovit u Zrenjaninu

U derbiju 12. kola PFL Zrenjanin na „Karađorđevom parku“ pred oko 200 gledalaca Proleter je ugostio lidera područne lige  „FK Begej“ iz Žitišta. Derbi je ubedljivo pripao iskusnim igračima Begeja rezultatom 4:0, koji ni posle deset  kola ne znaju za poraz.

Bakoš proslavlja pogodak sa svojim saigračem Martinovićem

Poluvreme počelo je ravnopravnim odmeravanjem snaga, da bi gosti posle 20 minuta igre polako preuzeli inicijativu i u 34. minutu na asistenciju Bakoša Grbić postiže gol za vođstvo. Nedugo zatim u 38. minutu Radenković postiže drugi gol za Begej i sa 2:0 se odlazi na poluvreme.

U drugom poluvremenu inicijativa gostiju se nastavlja i u 60. minutu Miljković postiže gol za 3:0, a tačku na utakmicu stavlja Bakoš golom u 80. minutu i konačnih 4:0 za FK Begej.