Mladost (O)
BAK
Banat (I)
Vojvodina odnela ceo plen iz Izbišta

Na fudbalskom terenu FK Polet iz Izbišta u okviru 5. kola PFL Pančevo, domaćin je ugostio FK Vojvodinu iz Seleuša, inače novajliju u PFL Pančevo. Na samom početku utakmice domaćin je krenuo bolje i koristio malu konfuziju u redovima Vojvodine, ali kako je vreme odmicalo gosti kao da su se adaptirali na prelep ambijent i fer i sportsko navijanje te u u 20. minutu, poveli sa 1:0. Većina prvog dela igre odvijala se na sredini terena, ali nakon jedne duge lopte najsnalažljiviji u golmanskom prostoru Vojvodine bili su igrači Poleta i rezultat izjednačili na 1:1, te se sa tim rezultatom otišlo i na odmor.

Nastavak drugih 45  minuta bolje započinju gosti iz Seleuša, i u 53. minutu dolaze u vođstvo od 1:2 i pokazuju domaćinu da su na gostovanje došli po sva tri boda. U 72. minutu usledio je pravi šok za domaće fudbalere koji su primili i treći gol i pri rezultatu 1:3 polagali male nade za eventualni preokret. Trener gostujućih fudbalera Dobričić G. nije krio oduševljene, a valja napomenuti da je i igrač FK Vojvodine Getejanc K. postigao dva prelepa pogotka. U narednom 6. kolu Vojvodina dočekuje FK Vulturul iz Grebenca, dok Polet putuje u Kačarevo na megdan sa Jedinstvom Stević.

Fudbal Fudbal PFL Pančevo Polet Vojvodina (S)