Rađevac
OFK Divci
Železničar
Omladinac (Š) - Radnički (Va) 2:4

Meč prvog kola zone Dunav, između Omladinca i Radničkog odigran je u Šetonjama pred nešto vise od 200 gledalaca, bili su tu i gostujući navijači (Divlja Telad) njih negde oko 20-ak. Radnički je poveo već u prvom minutu, posle odličnog izvedenog kornera Simića, štoper Radničko Lukić je loptu zakačio glavom i iznenadio golmana Marunića.
Bodreni vatrenom grupom navijača, gosti iz Valjeva su u 25.minutu vodili sa 2:0, strelac je bio Krstić iz slobodnog udarca sa nekih 20-ak metara. U 35. minutu domaćin postiže gol iz penala, i smanjuje na 2:1, strelac Ćergović. U prvih 15-ak minuta drugog poluvremena gostujući igrači preuzimaju potpunu incijativu na terenu i dolaze u 60. minutu do prednosti od 3:1(Đorđević). U 70. minutu Milosavljević smanjuje na 3:2. Konačan rezultat postavio je Marjanović u 73. minutu posle odličnog prodora Tešica po desnoj strani. Na kraju utakmice veliko slavlje navijača i igrača Radničkog sa Petog Puka.

Fudbal Fudbal Zona "Dunav" Omladinac (Š) Radnički (V)