Hrtkovci
OFK Zeka Buljubaša
Radnički
Udario Hajduk na Hajduka

Po drugi put ove sezone Divošani su odigrali utakmicu u kojoj nije pokazan ni jedan žuti ili crveni karton. Kvalitet je evidentno bio na njihovoj strani, ali  su se dosta namučili da dođu do pobede. Bilo je dosta prilika za gol. Lazić je u 7. minutu pogodio stativu, a udarce Zeljkovića, Babića i Gombara u dva navrata uspešno je zaustavljao raspoloženi golman domaćih Mandić. Igrači iz Šimanovaca su najveći deo igre provodili na svojoj polovini, a imali su sredinom prvog dela priliku da iz kontranapada povedu, ali je Uskoković bio neprecizan.

Tek u drugom delu stvari lagano dolaze na svoje mesto. Do vođstva gosti dolaze, nakon što Pavlović uz dosta truda stiže do lopte i asistira Gombaru, kojem je samo preostalo da pošalje loptu u praznu mrežu. Prednost duplira Zeljković, nakon proigravanja Draškovića. Najefektniji pogodak delo je Cvijetića, koji je dobro istrčao kontru, a zatim sa desne strane po zemlji u suprotan ugao poslao loptu u mrežu za konačnih Hajduk 1932 Šimanovci – Hajduk Divoš 0:3.

Hajduk 1932 (Šimanovci) - Hajduk (Divoš) 0:3 (0:0)

Gledalaca 100, sudija Predrag Svilenković (Nova Pazova) 7. Strelci: Gombar u 56, Zeljković u 80 i Cvijetić u 82 minutu (Hajduk Divoš).

Hajduk 1932 Šimanovci: Mandić 8, Vidović 6, (Čudić) Živković 6, Gavrilović 6, Marić 6, Knežević 6, Tasić 6, Kelebuda 7, Bursać 6, Jovanović 6, Uskoković 6.

Hajduk Divoš: Vukolić 7, Zeljković 7, Tomović 7 (Šućak), Babić 7, Vidović 7, Stankić 8, Pavlović 7, Savić 7 Lazić 7 (Cvijetić), Drašković (K) 7, (Jovanović), Gombar 7.

Izveštač: Dragan Ćirilović, fudbalski sudija.

Fudbal Fudbal PFL Sremska Mitrovica Hajduk 1932 Hajduk (D)