Radnički (P)
OFK Beograd
BSK Borča
OLS: Rad ā€“ Sloboda Point 3:0

Očekivana pobeda prvoplasirane ekipe Rada protiv zadnjeplasirane ekipe iz Užica. Domaćini su bili bolji tokom celog meča i zasluženo su slavili. Igrači Slobode su bili više koncentrisani na odbranu i svoju šansu su tražili u kontranapadu. Disciplinovanom igrom odolevali su „građevinarima“ koji su tek u nastavku uspeli da slome otpor i materijalizuju bolju igru.

U 4. minutu Čudić je doveo Rad u vođstvo. Šutirao je po zemlji u dalji ugao Vasiljevićevog gola. U finišu prvog dela igre, Radić je šutom iz daljine pogodio stativu.

Kapiten "čuvao" kapitena, Nikola Maraš (Rad) i Stefan Đurić (Sloboda Point)

Ulaskom rezervista, Rad je ubrzao igru, povećao pritisak na gol gostiju i bio mnogo opasniji. U 59. minutu samo što je ušao na teren, Bašanović je centrirao, a drugi „džoker“ Karišić je volejom pogodio gornji ugao i duplirao prednost.

U 73. minutu Čudić se po drugi put upisao u strelce i sa 25m iz slobodnog udarca  postavio konačnih 3:0.

Dvostruki strelac Miloš Čudić (sa loptom)

Stadion: Rad, gledalaca 150.

Sudija: Dalibor Stanković iz Lazarevca.

Strelci: 1:0 Čudić u 4’, 2:0 Karišić u 59’ i 3:0 Čudić u 73’.

Rad: B. Radunović (Ranđelović od 78’), Vico (Radojević od 65’), Stojanović (Bašanović od 58’),  Bainović, Maraš, Kričak, Srećković, Radić (Sladaković od 65’), P. Radunović (Vasović od 58’), Mladenović (Karišić od 55’) i Čudić (Grubor od 78’).

Sloboda Point: Vasiljević, Udovičić (Bogdanović od 68’), Cvijović, Božović (Vistać od 73’), Babić, Milanović, Vukomanović (Milivojević od 46’), Mitić (Gole od 78’), Đurić, Kovačević (Šojić od 63’) i Cvetković (Andrić od 78’).