Mašinac
Novi Bečej
Požarevac
Čarapanke trijunfovale u Jagodini

Danas je, sa početkom u 11:00 časova na pomoćnom terenu FK Jagodina odigrana prevenstvena utakmica između domaće ekipe ŽFK Jagodina i gostujuće ekipe ŽFK Napredak iz Kruševca. Glavni sudija na utakmici bila je Gordana Kuzmanović, u publici bilo je oko 50 gledalaca. U trećem minutu prekršaj na u šesnetercu domaće ekipe, sudija pokazuje na belu tačku. Iz jedanaesterca uspešna igračica sa brojem 4, vodi gostujuća ekipa  0:1. u 17.-om minutu gošće povisuju prednost, 0:2. U 30.-om minutu 0:3, oko četrdesetog minuta 0:4. Imale su i igračice domaćeg tima par šansi da postignu gol, ali bez uspeha.

U drugom poluvremenu gošće su nastavile sa postizanjem golova, u 56.-om minutu, 65-om, 70.-om i još jedan u zadnjih 15 minuta utakmice za konačnih 0:7.