SLZ: Bane - Mačva 0:2

Pobedom u Raški nad ekipom Bana, fudbaleri Mačve i definitivno su obezbedili naslov prvaka Srpske lige "Zapad". Do bodova Šapčani su došli zasluženo, stvorili su više prilika i na kraju zahvaljujući spretnosti svog kapitena Pejovića stigli do tri boda. Fudbaleri Bana prekinuli su ujedno niz od četiri utakmice bez poraza. Mladi tim Raščana pružio je dostojan otpor lideru, a utisak je da su zaslužili da postignu gol. Igralo se u većem delu i uglavnom na sredini terena, a gosti su pripretili prvo preko Ilića koji je iz slobodnog udarca pogodio stativu, a u narednom napadu Gemović sa pet metara šalje loptu preko gola. Posle jednog kornera sa desne strane i gužve u petercu domaćih, najbolje se snašao Pejović i iz neposredne blizine glavom poslao loptu u gol. Osim nekoliko pokušaja Bane u prvom delu nije bio mnogo opasan po gol, dok je lepim kombinacijama itekako parirao Šapščanima u polju. Pitanje pobednika rešeno je u 53.minutu, kada je ponovo u kaznenom prostoru Raščana najviši u skoku bio kapiten Pejović za ispostaviće se konačnih 0:2. Najbolje prilika za Bana nisu realizovali rezervista P.Petrović i S.Jovanović polovinom drugog poluvremena. Igrač utakmice: Filip Pejović (Mačva).

BANE - MAČVA   0:2 (0:1)

Gradski stadion u Raški. Gledalaca: 200. Sudija: Đurović (Užice). Strelci: Pejović u 28. i 53.minutu za Mačvu. Žuti kartoni: N.Jovanović (Bane), Vidić, Pajić (Mačva).

BANE: Glukčević, S.Jovanović, Ilić, Lopatić, Pavlović, Drašković, N.Jovanović (Bošković), Đorđević, Krišto (Radović), Bogojević (P.Petrović), B.Jovanović.

MAČVA: Stepandić, Pejović, Spasenović, I.Radovanović, Takovac, A.Radovanović, Ilić (Ristivojević), Tomić (Pajić), Zoranović, Milutinović, Gemović (Vidić).