PTZ: Juhor - Radnički (L) 2:0
29.04.2013 Sl. Blagojević

Uspešan debi na klupi novog šefa struke Slavoljuba Petrovića i veoma važna pobeda nad vrlo dobrim gostima iz Lubnice obeležili su ovu utakmicu u kojoj su Obrežani pored dva postignuta gola propustili sijaset šansi a mister promašaj bio je mladi Marković koji je čak tri puta bio sam oči u oči sa golmanom Miloševićem ali nijednom nije pogodio. Gosti su samo jednom ugrozili gol domaćih u 25. minutu kada je iskusni Mladen Ilić sa nekih 35 metara pogodio prečku usnulog Maksimovića. Juhor je do šao u vođstvo u 40. minutu Simonović je sa desne strane uputio centaršut a kapiten Juhora Mladenović loptu glavom sproveo u mrežu. Dugo su gledaoci u Obrežu čekali na drugi gol koji je pao u 90. minutu pošto je Cvejić odlično prošao po desnoj strani odlično ubacio loptu na drugu stativu gde je Mladen Jezdić uklizao sa loptom u mrežu za konaćnih 2:0 i miran san Obrežana.

Strelci: 1:0 Mladenović u 40, 2:0 Jezdić u 90. minutu. Stadion Juhora, gledalaca 350. Sudija Aleksandar Marjanović (Despotovac) 7, 5. Opomenuti igrači: Sibinović i Marković (Juhor), Petrović i Ilić (radnički). IGRAČ UTAKMICE: MLADEN JEZDIĆ.

JUHOR: Maksimović 7, Simonović 6(Didić 7), Jezdić 8, Radević 7, Žerjav 7, Sibinović 7 Mladenović 7, Petković 7(Tomić-), Marković 7, Šljivić 7 (Milojević 7), Cvejić 7, 5.

RADNIČKI: Milošević 7, 5, Paunović 6, Đorđević 6(Nonić-), Petrović 7, Nikolić 6, 5, Mijović 6, 5, Mirović 6(Todorović-), Brkić 6, Rajković 6, Ilić 7, 5, Krajišnik 6 (Cvetković-).