Prva rasinska liga: Jovan Kursula - Gradina 2:5
20.05.2013 S. Blagojević

Pobeda gostiju zaslužena iako su domaći na poluvremenu vodili imali odlične šanse ali je golman gostiju Stanojević bravurozno branio. U drugom delu tri kardinalne greške rezervnog golmana Varvarinaca Ružića bile su dovoljne da gosti preokrenu i odnesu bodove iz varvarina doduše previsokom pobedom ali golman Varvarinaca Ružić nije imao svoj dan.

Strelci. 0: 1 Miloš Jovanović u 5, 1: 1 Tomić u 8, 2: 1 Popović u 43, 2: 2 Milovanović u 70, 2: 3 Milovanović u 72, 2: 4 Mandžukić u 75, 2: 5 Mandžukić u 87. minutu. Stadion Temnića, gledalaca 100. Sudija Stefan Jovanović (Kruševac) 7, 5. Opomenuti igrači: Veljić (Jovan Kursula) i  M. Jovanović (Gradina). IGRAČ UTAKMICE: Marko Stanojević (Gradina).

JOVAN KURSULA: Ružić 5, Petković 5, 5, Nikola Savić 6, Veljić 5, 5 (Zoran Avramović-), Popović 6, 5, Aleksandar Avramović 6, Anđelković 6, Tomić 7, Mihajlović 6, 5 ,Marjanović 6, Marko Savić 5, 5(Krstić 6)

GRADINA: Stanojević 7, 5, Milić 6, 5(Matović-), Bošković 6(Vasiljević 6, 5), Todorović 7, Popović 7, Milovanović 7, 5, Glavičić 6, 5, M. Jovanović 6, 5, Miloš Jovanović 7, Mandžukić 6, 5, Miljković 6 (Vasović-).