13.04.2014 14:51 Miroslav Todorović

Omladinska liga grupa "Morava" : Mladost(L) - Sloga 1940 3:1

U derbiju 20.kola omladinske lige grupa „Morava“,odigran je interesantan i sadržajan meč.Premda je teren bio težak za igru,rivali se nisu štedeli,pa je publika imala šta da vidi.Postignuta su 4 pogotka,jedan u mreži domaćih.Mladost(L) – Sloga 1940 3:1.Bitan trijumf Lučanaca koji ih ostavlja u trci za viši rang.Prvi ozbiljniji napad izveli su igrači u plavoj opremi.Nedeljković je tukao sa ivice...

22.10.2011 21:58 D.Todorovic

Omlаdinci, grupa Morava: Šumadija 1903 - Bajina Bašta 2:0

Omlаdinci krаgujevаčke Šumаdije 1903 nаstаvili su sа dobrim igrаmа i pobedom protiv odlične ekipe iz Bаjine Bаšte zаdržаli visok plаsmаn nа tаbeli. Šumаdijа je od početkа krenulа аgresivno i posle nekoliko propuštenih šаnsi, Nikolić Mаrko je u 22. minutu uputio lukаv lob udаrаc sа ivice šesnаestercа i doveo domаće u vođstvo. Do krаjа poluvremenа nije...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.