А5ЦЗ je postavio novu vest
Mladost ubedljiva i na svom stadionu

U nedelju 02.10.2022.god. na stadionu Gaj,u Jelencu, domaca ekipa Mladosti ugostila je uvek neugodnu ekipu Vencana, ujedno uvaj mec je vazio za derbi susret ovog kola MOL Arandjelovac-Topola. Pravdu na ovom mecu delio je iskusni arbitar Milan Babic iz Zagorice. Posle pocetnog ispitivanja snaga dveju ekipa, domaci su u 29-om  minutu preko sjajnog Dobrosavljevica dosli do prednosti od 1:0, isti je velemajstorskim potezom izbacio 2. protivnicka igraca i ispalio projektil u mrezu gostiju,golman je jednostavno bio nemocan. Utakmicu je pratilo nekorektno ponasanje gostujucih navijaca, kao i gruba igra gostujucih igraca. U 40-om minutu jedanaesterac za domace, Tutunovic je bio siguran sa bele tacke,za rutinskih 2:0 sto je i bio rezultat prvog poluvremena. U nastavku nismo dugo cekali na pogodak, vec u 52. minutu mladjani Todorovic povisuje na 3:0. Ubrzo zatim, u 58. minutu Dobrosavljevic se odlicno snalazi u protivnickom sesnaestercu i glavom sprovodi loptu u gol, samim tim i postavlja konacan rezultat. Domaci igraci su rutinski odradili ovu utakmicu do kraja. Sef struke je izvrsio svih 5 izmena, odmorivsi bitne igrace pred predstojece finale Kupa Opstine Topola. Da se podsetimo, igraci Mladosti su u polufinalu izbacili nadmocnijeg protivnika, ekipu Karadjordja iz Topole, koji je kao sto znamo clan Sumadijsko-Raske Zone.