Žarko Arsić je postavio novu vest
Jezero ubedljivo pobedilo na gostovanju u Toljevcu

U 7 kolu  Jezero je  pobedilo na gostovanju  ekipu Mladost iz Toljevca ubedljivo  rezultatom 2:5 .Ivan Tomić je  prvi   načeo  mrežu  domaćina  u 19  minutu , Domaćin je ostao  sa igračem manje  u 33 minitu jer je crveni  karton dobio Avramović .Tomić  je  postigo svoj  drugi  gol u 40 minutu. U drugom  poluvremenu  domaćin  je  uspeo  da smanji na 1:2 u 46 minutu preko Ćirića. Radović  je pogodio  u 54 minutu a zatim i Savić u  60 minutu.Domaćin ponovo  smanjuje u 63 mimutu  preko Petkovića. Do kraja domaćin nije uspeo da parira gostujućoj ekipi pa je tako Jezero iskoristilo  brojčanu  prednost i  postigli još jedan gol a strelac je bio Radović po drugi put u 87 minutu .

Mladost(T)-Jezero 2:5(0:2)

Toljevac-Stadion kraj Kalenić reke.Gledalaca:100.Sudija:Lazar Marković(Kruševac)6,5.Strelci:Ćirić u 46. i Petković u 63 . zaMladost.Tomić u 19 i 40.Radović u 54. 87. i Savić u 60.za Jezero.Žuti kartoni :Radenković,Trošić (Jezero),Crveni Karton:Avramović (Mladost).

Igrač utakmice:Tomić.

Mladost(T):Građanin6,S.Ćirić6,5,Radivojević6,5(Nikolić6)Stanković6,Đorđević6,5(Trifunović6)Milenković6,Petković7,Avramović 5,5,S.Bogićević6(Tasić-),Anđelković6,Ćirić7(Vasić-)

Jezero:Radović7,F.Bogićević6,5,Marković6,5,Radenković6,Stevanović6,5,Savić7,S.Bogićević6,5,Vučković 6,5,Radović 7,Tomić7,5,Trošić 6.