Žarko Arsić je postavio novu vest
Fud pobedio 13 April

Fud  je dočekao  13April iz Lomnice .Domaćin  je  poveo u 35 minutu Vračarević  je  bio strelac.Fud je duplirao prednost  u 42 minutu preko  Lukovića 2:0 . Gosti  su u drugompoluvremenu postigli  gol  u 64 minutu iz  sumljivog penala posto je u  šesnestercu oboren Drenovac a siguran je bio Nenad Savić . Posle postignutog gola gosti  su pritisli  domaću ekipu  pokušavajući    da postignu  i  drugi  gol  a domaćin je iz kontri  kaznio  goste i zasluženo  pobedi o golovima Zdravića u 85 i Ignjatovića u 87 minutu.

Fud - 13 April 3:1 (2:0)

Brus- Gradski stadion .Gledalaca:30. Sudija:Dušan Stojanović (Kruševac)7,Strelci:Vračarević 35,Luković 42, Zdravić 85, Ignjatović 87 minutu  za Fud,Savić u 64 minutu za 13 April.Žuti kartoni: Obradović ,Pavlović ,Luković (Fud),Gogić , Ljubodragović ,Lazarević (13April).

Igrač utakmice : Jovanović.

Fud: Jovanović7,Obradović 6,5(Simićc7),Čaloveić 7,Karadžić 7(Vukojević -),Minić 6,5(Zdravić 7),Obradović 7,Pavlović 7,Zdravković 6,5,Vračarević 7,Luković 7,Ignjatović 7.

13April: Savić 6,Kezunović 6,5Gogić 6,5(Marković-),Cvetković 6Tutulić-),Milanko 6,5(Petrović-), Drenovac7,Ljubodragović 6,5,Lazarević 6,Savić7,Stevanović 6,5Dimitrijević  7.