Žarko Arsić je postavio novu vest
Meševo nastavlja sa lošom igrom,prvi pomoćni sudija Stefan Kalezić poklonio gostima gol iz očigledne ofsajd pozicije

Meševo 1 (0)

Vlasina  2 (0)
Meševo - Stadion Meševa, Gledalaca: 400, Sudija : Duša Savić ( Paraćin)6,Strelci: Mitaković  59 min za Meševo, Stojković 51 minut, Mitrović 73 min za Vladinu, Žuti kartoni: Ristić, Minaković (Meševo) ,V. Stojković,Marinković Blagojević  Mitrović ( Vlasina).Crveni karton: Minakovic ( Meševo).

Meševo: Obradović 7,Marković 6( Zdravković6,5),Pavlović 7,Mitaković 6(Novaković 6),Ristić 6(Pendo6), Živić 6,5,Majdevac 6,Dimitrijević 5(Pecić 6),Petrović 6,Tomić 6 (Dzugurdić 6 )Minaković 6.

Vlasina: Marković 7,V.Stojković 6,5( A.Nikolić-) ,Miljković 7,Petrović7( Jović -),Marinković 7,Stanković 6,5(Pekić -),Blagojević 6(Pejčić-),Mitrović 7, A.Stojković 7,Vlajković 7,Milić 7,5

Igrač Utakmice: Ivan Milić.

Konačno je ekipa Meševa dočekala  na svom terenu pred svojom publikom ekipu Vlasine. Vidi se da se uprava Meševa stvarno potrudila da napravi prave fudbalske uslove kakve dolikuje Srpskoligaskom rangu  takmičenja.Prvu priliku  na utakmici u 3 minutu  za Živića  koji  je šutirao pored same leve stative gola gostiju. U 7 minutu  glavni sudija Dušan Savić je opravdano dosudio  penal za domaćina kada je Blagojević  igrao rukom u svom sesnestercu. Golman Marković  čita i brani sut Tomića. U 23 minutu  odličnu šansu je imali gosti preko Marinkovića . Domaćin ponovo ima šansu u 35 minutu  kada Dimitrijević šutira pored gola. Prvi pomoćni sudija je oštetio domaćina u 43 minutu  načinio je veliku grešku  kad je signalizirao nedozvoljenu  poziciju u kojoj se nije nalazio Tomić.  Pred kraj poluvremena gosti su imali šansu kada posle kornera glavom šutira preko gola Marinković. U 51 minutu šok  na stadionu kada Stojković postiže gol za vođstvo gostiju 0:1.Pa zatim u 56 minutu  kada sut igrača gostiju  blokira Pavlović. Domaćin je stigao do izjednačenja u 59 minutu kada je nakon faula iz slobodnog udarca gol postiže Minaković za radost domaćih igrača  a i publike. Nije glavni sudija imao ujednačen kriterijum prilikom dosudjivanja prekršaja kada malo posle postignutog gola Minakoviću daje drugi žuti karton i crveni a samo malo ranije nije dao javnu opomenu igracu gostiju kada je veoma oštro startovao na igrača domaćina. Veoma veliku grešku je napravio prvi pomoćni sudija Stefan Kalezić u 73 minutu  kada Milić proigrava Mitrovića koji postiže gol iz očigledne ofsajd pozicije .Bunili su se domaći fudbaleri  ali je sudija ostao pri svojoj odluci . Na kraju Meševo nastavlja sa lošom igrom i upisali su i četvrti poraz i sa dva nerešena rezultata sa samo 2 boda nalaze se na četrnaestom mestu.