Žarko Arsić je postavio novu vest
SFS Borac bolji u finalu kupa Pomoravskog Okruga od Morave 1918 iz Ćuprije

SFS Borac      8 (5)

Morava 1918 2 (1)

Jagodina-Gradski stadion. Sudija: Borko Mijailović 7,5(Jagodina).Strelci: Gajić u 3,Jevtić u 8, M.Pavlović u 14,Rajković u 30, Šalja u 43,Anđelković 73,Ilić u 81,i Milojković u 90 za SFS Borac,Mitaković u 35 i Dzelatović u 62 . za Moravu1918.

SFS Borac: Ostojic6,5( Lazarević-),Tadić 7,Gajić 7(Simić 6),N.Milenković 6,5,Mirkailo7,5,Vukajlović 7,5,Šalja7(Anđelković 7),Jevtić 7,M.Pavlović 7(N.Jovanovic 6),Rajković 6,5.

Morava1918: Dinić 6,Miloradović 6,Đurić 6,Matić 5,5,Ćosić 6,Jevremović 6,Đorđević 6,S.Đurić6,Manojlović 6,Mitaković 6,5,Dzelatović 6,5.

Igrač Utakmice: Mirkailo(SFS Borac).

Posle neuspeha u poslednjem kolu kada su poraženi od Meševa i oprostili se od ulaska u visi rang  fudbaleri Morave 1918 su izgubili u finalu kupa od SFS ubedljivo rezultatom 8:2 . Već u 3 minutu  savladan je golman gostiju Dinić  a strelac je bio Gajić. U 8 minutu Jevtić je povećao prednost Srpskoligasa na 2:0 . A do kraja poluvremena u strelce su se upisali Pavlović 14 ,Rajković  u 30 i  Šalja u 43 minutu. Zonas iz Ćuprije  je smanjio na 5:1 strelac je bio Mitaković u 35 minutu prelepim golom sa 30 metara . U drugom poluvremenu Dzelatović je u 63 min  postigao drugi gol za ekipu iz Ćuprije, a staklarci   su samo nastavili gde su i stali u prvom poluvremenu pa su se u strelce upisali Anđelković u 71 minutu ,Ilić u 81 i Milojković u 90 minutu . Kapitenu Nikolić Milenkoviću osvajacu kupa pehar je uručio predsednik Fudbalskog Saveza Pomoravskom Okruga Vladica Milanović, a poraženoj ekipi  pehar je uručio Presednik FSO Paraćin  Aleksandar Stevanović.