Žarko Arsić je postavio novu vest
Morava duboka za bruske "Vukove"

U derbiju 21. kola Zone "Zapad" Morava 1918 iz Ćuprije je dočekala Kopaonik.  Gosti su imali odličnu priliku u 8 min da povedu preko  ali je Dinić odlično interveniše.Samo deset minuta kasnije posle duela koji je napravio Nenad Vidojević  odlično centrira Mitaković a Lazić pogadja mrežu za 1:0.U 25 min Dzelatović je imao šansu  ali Milan Todorović  šutira i savladava golmana gostiju Nikolića. Pored sam krak poluvremena u 45 min Dzelatović postiže gol za 3:0 . U drugom poluvremenu  u 52 min Vukojević smanjuje  na 3:1, da bi Dzelatović sa dva brza gola ponovo povećao prednost domaćina. Do kraja golom Nenada Vidojevića  gosti su samo ublažili poraz.Kopaonik  u sledećem kolu dočekuje ekipu Blagotina iz Poljne.

MORAVA1918  5 (3)
KOPAONIK       2  (0)
Ćuprija-Stadion Morave . Sudija : Aleksandar Vukadinović (Niš), Strelci :Lezić u 18 ,Mil.Todorović u 30 , Dzelatović u 45,65,68 min (Morava1918), Vukojević 52 i Vidojević 83 (Kopaonik).
MORAVA1918: Dinić,Lazić(od 56 min Kopricanec),Miloradović (Ćosić),Marković,M.Manojlović(od 58 Djordjević ),Milo.Todorović,Mila.Todorović ,S.Djurić,Mitaković,Dzelatović , D.Djurić .

KOPAONIK: Mar. Nikolić(od 36 min Đokić ),Bučić (od 36 min Planiničić ),N.Vidojevic,Burgić, Čukuranović,Marj.Nikolić,Vilimonović ,Milisavljević, Vukojević ,Živanović, Makragić ,(od 36 min U.Knežević).