11.04.2022 12:52 srdjandelija

Pobeda KruŔevičana u derbiju opŔtine Golubac

U okviru 17. kola Udružene opÅ”tinske fudbalske lige Veliko GradiÅ”te - Golubac novu pobedu i stoprocentni učinak u drugoj polusezoni ostvarila je ekipa Borca 2016 iz Donje KruÅ”evice pobedivÅ”i na svom stadionu "Å ljunkara" ekipu Poleta iz Bikinja rezultatom 3:1 (0:1).Ā  Ā  Iako oslabljena ekipa iz Bikinja, svojim trudom i zalaganjem u 9. minutu dolazi do vođstva nakog greÅ”ke odbrane BorcaĀ do...

01.09.2012 01:30 makuljevic91

Polet Voluja sa bodom iz Žitkovice

Po veoma vetrovitom vremenu, na stadionu u Žitkovici, u okviru drugog kola Međuopštinske Lige "DUNAV", odmerili su snage FK Žitkovica i FK Polet iz Voluje. FK Polet je nastupio u blago defanzivnoj formaciji tako da je ekipa Žitkovica imala inicijativu u prvom poluvremenu.   Oko 25 minuta prvog poluvremena, Polet je imao šansu da povede, ali je sa gol linije...