XS
SM
MD
LG

3. Memorijalni turnir u futsalu "Peđa Gajić" - prvi dan

Prvi dan turnira

 

Raspucani strelci

  Rezultati prvog takmičarskog dana 3. Memorijalnog turnira “Peđa Gajić” u futsalu u Šimanovcima: grupa A, Bianconeri – Talijan auto Džaki trans 0:3 i Deca loših fudbalera – Klinci 0:4; grupa B, Auto škola Tuto – Agrosava 3:4 i Top tim – Busije 1:2; grupa C, El maestro Grass – Auto centar Vučković 6:4.

Bianconeri – Talijan auto Džanki trans 0:3

 BIANCINERI: MILAN RADONIĆ, SREČKO IVANOVIĆ, ALEKSA RISTIĆ, NEMANJA MARKOVIĆ. IVAN RADONJIĆ, Aleksan Stančić, Jovan Radonjić.

  TALIJAN AUTO DŽAKI TRANS: NIKOLA VASIĆ, NIKOLA MIRIĆ 2, ALEKSA KUNARAC, BOJAN RAŠULA, JOVAN STOJANOVIĆ, Filip Grujić 1, Luka Subotić, Vukosav Talijan, Vuk Prijović.

Deca loših fudbalera – Klinci 0:4

  DECA LOŠIH FUDBALERA: MILAN ĐURIČIĆ, IVAN JEFTIĆ, SLOBODAN STAJČIĆ, DANIJEL VUKIĆ, BORISLAV MILUTINOVIĆ, Đorđe Mladenović, Zoran Babić, Dejan Tošić, Miloš Balog, Milan Balog I Stefan Radošević.

  KLINCI: SAVA ĐURAN 1, MILAN ČAPELJA, PREDRAG TADIĆ, BOJAN GORONJA 1, KRISTIJAN MANDARIĆ 2, Goran Mileusnić i Stefan Petković.

Auto škola Tuto – Agrosava 3:4

  AUTO ŠKOLA TUTO: OGNJEN SEKULIĆ, ĐURAĐ DOBRIJEVIĆ, SAŠA RUDIĆ 2, DEJAN ALEKSIĆ, DANIJEL ŽELJKO I Marko Rajić 1.

AGROSAVA: SAVO NINIĆ, ALEKSANDAR LJUBOJEVIĆ 2, PETAR PERIŠIĆ, VUKAŠIN RADIVOJEVIĆ, NIKOLA ŽIVANOVIĆ 1, Ivan Vračević 1 i Zoran Jelača.

Top tim – Busije 1:2

  TOP TIM: MILOŠ TARABUK, BOJAN KARAKLAJIĆ 1, JOVAN RADOJČIĆ, STRAHINJA SKORUPAN i JOVAN MARKOVIĆ.

  BUSIJE: OGNJEN ŽIVKOVIĆ, BRANISLAV GRUBOR 1, GORAN ŽEŽELJ, SLAVEN BIJELIĆ 1, STEFAN DROBNJAK i Siniša Punoš.

El maestro Grass – Auto centar Vučković 6:4

  EL MAESTRO GRASS: MARKO KATIĆ, DUŠAN POPADIĆ 1, VUKAŠIN VUČETIĆ 1, RADOMIR SEKULIĆ, SRĐAN LABAN 2, Nikola Kokotović i Vukašin Dunčič 2.

  AUTO CENTAR VUČKOVIĆ: SRĐAN ŠOTANJ, OGNJEN MILJEVIĆ, MILOŠ ĐORĐEVIĆ 2, NIKOLA LOŠIĆ, SRĐAN VUČKOVIĆ 1, Stefan Tošić, Boris Podlavicki i Dušan Miljuš.

  Raspored utakmica za 30. jul: 19.30, Hurricane – Fudbalica; 20.10 Džentlmeni – Deč; 20.50, Soccer – Hotel “Vojvodina” i 21.30 Viktior Mob - Bianconeri.

 

Talijan auto Džaki trans

Klinci

Agrosava

Busije

El maestro Grass