Sloga pala u finišu

Dobra fudbalska predstava u Vrnjcima kod Vrnjačke Banje. Sloga sa brojčano malim igračkim fondom odigrala je dobar meč sa „crveno-belim“ omladincima, nije zaslužila poraz, ali bez svežine u drugom delu drugog poluvremena, pala je koncentracija Kraljevčanima i mladi beogradski sastav je to znao da iskoristi. U prvom poluvremenu videli smo sadržajan meč i četiri odlične prilike, po dve na obe strane. „Crveno-beli“ su odlično počeli, posle kornera je Kahvić šutirao glavom, ali je Grujičić panterskom intervencijom sprečio najgore. Samo minut kasnije još jednom pokušaj Zvezdinog napadača, ali lopta odlazi pored gola. Sloga je uzvratila preko Zarića koji je na pas Žerađanina imao situaciju jedan na jedan, ali je Marinković odbranio. Još bolju šansu imao je Jevremović, gol C. zvezde je bio prazan, ali je napadač „belih“ pogodio jednog odbrambenog igrača na metar od gol linije. U drugom poluvremenu šansu utakmice je imao Aćimović, dobio je loptu na poklon od odbrane rivala, mogao da bira ugao, ali je pogodio vratara „crveno-belih“. Beograđani su do vođstva stigli u 69. minutu, intervenisao je Grujičić na jednu ubačenu loptu, sudario se sa par igrača, lopta se odbila do Nikolaševića kome nije bilo teško da je pospremi u mrežu. U 90. minutu iz daljine je šutirao Vidojević, lopta je pogodila nekog iz odbrane Sloge promenila pravac i završila u mreži Kraljevčana za konačnih 2-0 za omladinskog prvaka Srbije.

Detalj sa utakmice C. zvezda (omladinci)-Sloga

CRVENA ZVEZDA (omladinci) – SLOGA (KV) 2 – 0 (0 – 0)

Igralište u Vrnjcima Gledalaca: 100 Sudija: Ivan Vučićević (Kraljevo) Strelci: Nikolašević u 69. i Vidojević u 90. minutu

CRVENA ZVEZDA (omladinci): Marinković, Radović, Milović, Leković, Milentijević, Lečić, Pantić, Ćurić, Milosavić, Kahvić, Nikolašević Još su igrali: Vidojević...

SLOGA: Grujičić, Janik, Markiš, Gočanin, Čolić, Tokalić, Žerađanin, Aćimović, Savić, Zarić, Jevremović Još su igrali: Đurović, Vojnović, Stevanović, Butačević

Crveno-beli omladinci slavili sa 2-0 - detalj sa utakmice C. zvezda-Sloga