Mladi džudisti "Goča" osvojili tri medalje u Nišu

Mladi džudisti "Goča" sa trenerom Zoranom Stamenićem

Na održanom Pojedinačnom prvenstvu centralne Srbije za juniore i juniorke u Nišu, nastupilo je 66 takmičara iz 19 klubova centralne Srbije. Džudo klub "Goč" imao je četiri svoja takmičara koji su doprineli da ovaj klub bude na četvrtom mestu prema rezultatima koje su ostvarili.

Među juniorkama Anita Radulović je u kategoriji do 52 kg osvojila bronzanu medealju, Tijana Pljevaljčić je u istoj kategoriji do 57 kg osvojila srebrnu medalju. U konkurenciji juniora Lazar Pljevaljčić je u kategoriji do 73 kg osvojio peto mesto i izborio plasman na Republičko prvenstvo, on je poražen u borbi za treće mesto.

U kategoriji do 100 kg Nenad Savković je osvojio srebrnu medalju, iako kao kadet Nenad je nastupio u starijoj uzrasnoj kategoriji juniora uz saglasnost roditelja i kluba, rekao nam je sa zadovoljstvom trener Džudo kluba "Goč" Zoran Stamenić. Tako su vrnjčani izborili plasman na Republičko prvenstvo koje če se održati u Beogradu 08.05. ove godine.