Morava plitka za fudbalere Blagotina

razdragani fudbaleri FK Blagotin iz Poljne

Po kišnom i hladnom aprilskom vremenu na igralištu u Poljni susret u okviru 20 kola Zone –Zapad odigrali su domaći FK Blagotin i gostujući FK Morava iz Ćuprije.Bila je ovo zanimljiva utakmica sa puno promašenih prilika za pogodke,pogotovo od strane domaćih igrača,koji su od početka krenuli silovito prema golu gostiju.U 4 minutu prvog dela susreta Goran Milojević je uspeo da dovede svoj tim u vođstvo sa 1:0,zatim su gosti malo krenuli ofanzivnije i u 24 minutu prekršaj u šesnaestercu domaćih,sudija je pokazao na belu tačku.Gosti nisu uspeli da realizuju najstrožiju kaznu i do kraja utakmice ostao je postignuti rezultat u korist domaćina.FK Blagotin je u ovu utakmicu ušao oslabljen neigranjem kapitena Đorđa Bradića zbog povrede,ali nije puno mogao da pokaže ni Ivan Bradić jer je sedam meseci i on zbog povrede bio van terena.Posle ovog odigranog kola FK Blagotin se nalazi na 12 mestu tabele sa osvojenih 24 boda.U narednom 21 kolu Poljanci gostuju poslednjeplasiranoj ekipi FK Bošnjane i nadaju se da će uz malo više sportske sreće izvući po njih povoljan rezultat.