Fudbaleri Nikole Puače, očerupali "jagodinske ćurane" i pripremili sa za "kraljevačku gozbu"!

Utisak  iz meča sa Timokom potvrđen je u Jagodini!  Napisali smo tada da je Nikola Puača na putu da "u minut do dvanaest" napravi tim kakav je potreban za nastavak prvenstva. U Jagodini se to videlo.

Tako bar kažu gledaoci koji su imali razloga da se "mrznu" na -5 stepeni. A kako li je bilo fudbalerima!?

U teškim vremenskim uslovina, uslovno na poledici, pirotski fudbaleri su održali "javni čas"!  Šta se dogodilo Jagodincima to će njihov trener morati da analizira. Kako su igrali pirotski fudbaleri, to nam je odmah posle utakmice , komentarisao Nikola Puača, šef Stručnog štaba!

Poslednju pripremnu utakmicu u Jagodini odigrali smo onako kako smo i želeli, na jednom takmičarskom nivou, što nam je i bio ciljUspeli smo da postignemo tri gola, stvorimo i veći broj šansi za gol od protivnika i u većem delu utakmice kontrolišemo sam tok igre.Razlika izmedju pripremnih i takmičarskih svakako da postoji i s jedne strane koliko nam znači ova pobeda, s druge strane svi rezultati  u pripremnom periodu se vrlo brzo zaboravljaju kada se nastavi prvenstvo.Samopouzdanje kod igrača raste i nema razloga da sa takvim optimizmom ne udjemo u nastavak prvenstva... napisao nam je u poruci Nikola Puača .

Šef Stručnog štaba Radničkog, objasnio je kako su i kada njegovi fudbaleri postizali golove:

Ekipa Radničkog je povela golom Miloševića u 40. minutu, koji je iskorostio grešku u zadnjoj liniji Jagodine. Na 0:2 je povisio Gajić, udarcem iz igre sa 20m u 42. minutu što je ujedno i bio rezultat prvog poluvremena. Na 0:3 je poviso Gajić u 46. minutu, nakon kontranapada, povratnu loptu, je plasirao u okvir gola, što je ujedno i bio konačan rezultat ovog meča.