Majstori poklekli kraj "Studenjaka"

Po veoma toplom vremenu, živa u termometru je pokazivala 33 stepena, odigrana je poslednja utakmica drugog kola Omladinske lige Srbije. U debiju Radničkog u novoj sezoni, gost na stadionu kraj ˝Studenjaka˝ je bio TSC iz Bačke Topole.

Prvo poluvreme je proteklo u izjednačenoj borbi sa identičnim brojem prilika na obe strane. Nikolić, Vučinić i Kežman su propustili lepe prilike za Radnički, a Pantović, Kudrić i Šević za goste. Tako se na odmor otišlo sa najnepopularnijim rezultatom 0:0.

U nastavku šansu utakmice ima Stojanović, izašavši sam ispred vratara TSC u 57. minutu šutira sa desetak metara, ali Bursać bravurozno interveniše. Kazna stiže u 80. minutu, Eleven odigrava povratnu na peterac i lagana egzekucija rezerviste Beskorvajnija.
Pokušali su domaći na sve načine ne bi li izjednačili do kraja, ali Prvo Kežman u 91. zatim i Mihajlović u 95. minutu ne uspevaju da savladaju gostujućeg vratara. Treba reći da su domaći zaslužili bod, ali im danas sreća nije bila saveznik.

RADNIČKI (NB) - TSC 0:1 (0:0)

STADION: FK Radnički. GLEDALACA: Bez prisustva publike. GL.SUDIJA: Trifković Dejan. POM.SUDIJE: Božović Goran i Radoičić Nenad. STRELAC: Beskorvajni 80.min (TSC). ŽUTI KARTONI: Kudrić i Krsmanović (TSC). CRVENI KARTON: Beskorvajni 90.min (drugi žuti ) (TSC).

RADNIČKI (NB): Antić, Jovanović (Mihajlović), Todorović, Beljić, Bogićević, Novčić, Ivković (Obradović), Stijović (Milanović), Vučinić (Stojanović), Nikolić (Ostojić), Kežman.
TSC: Bursać, Kudrić, Milinković, Kolundžija, Dmitrović, Ćalić, Rakić (Beskorvajni), Eleven, Šević (Kangrga), Pantović, Krsmanović (Šušnjar).

Radnički (NB) 0 : 1 TSC
RFK Novi Sad 1921 0 : 0 Napredak
Internacional 0 : 2 Brodarac
Trayal 1 : 1 OFK Beograd
Voždovac 1 : 3 Partizan
Rad 0 : 2 Vojvodina