Zvezdini omladinci remizirali sa Bajernom

Omladinci Crvene zvezde remizirali su sa Bajernom, u okviru petog kola omladinske Lige Šampiona.

Bajern je bolje otvorio susret. Gosti su imali inicijativu ali je Zvezda držala 0-0. Prvu pravu priliku Zvezda je iskoristila. Nakon kornera Radulovića, Aleksandar Lukić pogađa u 36. minuti za 1-0. Bajern je imao prilika do kraja prvog poluvremena ali je Katić sjajno branio.

U nastavku susreta gosti su bili bolji rival. U 56. minuti, konačno stižu do pogotka. Strijelac iz slobodnog udarca bio je Batista Majer. Do kraja susreta nije bilo promjene rezultata pa su ekipe podijelile bodove.

Bajern je prvi sa 11 bodova, Zvezda ima osam a Totenhem sedam. U poslednjem kolu Zvezda gostuje Olimpijakosu a Bajern dočekuje Totenhema. Ukoliko bi Bajern savladao tim iz Londona, Zvezda će prići dalje kako god da prođe u Pireju. U svakom slučaju Zvezda sa pobjedom u Grčkoj, ide dalje.

OFK Beograd : Partizan
Trajal : Crvena zvezda
Internacional : Spartak ŽK