Uspeh vrnjčana na pojedinačnom prvenstvu u Nišu

Pojedinačno prvenstvo Džudo Saveza Centralne Srbije u Nišu

Na održanom Pojedinačnom prvenstvu Džudo Saveza Centralne Srbije za mlađe dečake i devojčice u Nišu, učestvovalo je 140 takmičara iz 22 kluba. Među njima bila su i tri takmičara džudo kluba Goć iz Vrnjačke Banje. U konkurenciji mlađih devojčica +56 kg Teodora Đorđević osvojila je srebrnu medalju i plasirala se na Pojedinačno prvenstvo Srbije, za starije dečake i devojčice koje će se održati 12.10. ove godine u Beogradu.

Među mlađim poletarcima Pavle Đurović je u kategoriji do 34 kg osvojio peto mesto,a njegov klubski drug Vojin Dubovac je u kategoriji do 46 kg isto tako osvojio peto mesto. U konkurenciji mlađih poletaraca učestvovalo je 112 takmičara iz 27 klubova Teodora Đorđević je osvojila srebrnu medalju i izborila plasman na Republičko prvenstvo. Luka Simić je u kategoriji do 42 kg osvojio sedmo mesto a Veljko Bulatović u kategoriji do 55 kg isto tako sedmo mesto. Organizator je svim takmičarima mlađim poletarcima podelio medalje, saznajemo od predsednika Džudo kluba Goč iz Vrnjačke Banje Zorana Stamenića.