Staniša prezadovoljan trijumfom

Staniša Mandić

HŠK Zrinjski je na sjajan način otvorio evropsku avanturu pobjedom u prvom pretkolu Evropa lige protiv Akademija Pandev sa 3:0.

Plemići su odigrali odličan meč i zasluženo slavili visoku pobjedu golovima Hadžića, Mandića i Govedarice.

Strijelac drugog pogotka, Staniša Mandić, osvrnuo se na današnju utakmicu svog tima.

"Utakmica je bila teška, ali mislim da smo prvo poluvrijeme odigrali kompaktno i odbranu i napad. Na vrijeme smo dali golove i na kraju dobili sa 3:0 i mislim da je to dobar rezultat za nas. Mislim da će biti lakše u narednoj utakmici koju igramo kod kuće, biće više ljudi da nas bodri. I danas ih je bilo u velikom broju i hvala im na sjajnoj podršci. U zadnjih 25 minuta smo se možda i nesvjesno povukli, vodili smo 3:0 i to se zna desiti nekim ekipama. No, sve u svemu mislim da smo odigrali dobru utakmicu, pogotovo prvo poluvrijeme i do nekog 60. minuta. Nadam se da će u Mostaru opet biti pozitivan rezultat po nas i jedva čekam tu utakmicu", rekao je Mandić.