Novi uspesi mladih džudista vrnjačkog ‚‚Goča''

Na sedmom po redu Međunarodnom turniru ‚‚Džudo KUP Srebrno jezero u Velikom Gradištu,za medalje se borilo 260 takmičara iz 36 klubova Srbije,Severne Makedonije,Republike Srpske,Crne Gore,Ukrajine i Bugarske.Među njima bila su i četiri takmičara džudo kluba ‚‚Goč'' iz Vrnjačke Banje. U konkurenciji mlađih devojčica Teodora Đorđević se borila u kategoriji do 56 kg,pobedila svoje protivnice i osvojila zlatnu medalju.Uspešan u žestokoj konkurenciji mlađih kadeta bio je Nenad Savković,on je u kategoriji do 81 kg osvojio treće mesto i bronzanu medalju.Luka Simić je u kategoriji do 42 kg osvojio sedmo mesto a Andrija Petrašinović u kategoriji do 66 kg peto mesto.Predsednik džudo kluba ‚‚Goč'' Zoran Stamenić nam je rekao da je zadovoljan učinkom svojih takmičara,koji su do sada osvojili na takmičenjima veliki broj medalja i drugih priznanja.