Kup FSV: Omladinac u polufinalu Kupa Vojvodine

U utakmici četvrtfinala Kupa na području FS Vojvodine 3.maja odigrana je utakmica između domaćina Omladinca iz Novih Banovaca i gosta Budućnosti iz Srpske Crnje. Utakmica nije dobro počela po domaćina.Već u 14. minutu posle nesuglasice dva centralna beka domaćina,igrač Budućnosti Vukoje Marko je odbijenu loptu poslao u mrežu Omladinca.Gosti su poveli 1:0.

Od tog trenutka domaćin preuzima inicijativu na terenu. U 39. minutu posle izvedenog kornera za domaćina,lopta se odbija na oko 20 metara od gola Budućnosti,tu je snažnim i preciznim udarcem Spasić Kosta šalje u mrežu gostiju.Rezultat je 1:1. Tako se i završilo prvo poluvreme.

Drugo poluvreme domaćin je krenuo još silovitije. U 57. minutu Ležajić Igor dovodi svoju ekipu u voljstvo. Omladinac je poveo sa 2:1. Treći gol na utakmici za svoju ekipu, a svoj drugi Ležajić Igor postiže u 80. minutu. Domaćin je poveo sa 3:1. Tačku na ovu utakmicu stavlja Jovanović Ivan u 89. minutu.Omladinac je slavio sa 4:1.

OMLADINAC - BUDUĆNOST 4:1 (1:1)

Stadion u Novim Banovcima. Gledalaca: 500, Glavni sudija: Matić David, pomoćne sudije: Bosin Nemanja,Radić Petar, Strelci: Spasić Kosta,Ležajić Igor (2),Jovanović Igor (Omladinac),Vukoje Marko (Budućnost), Žuti kartoni:Milosavljević Nemanja,Nikolić Marko,Ležajić Igor (Omladinac),Matić Marko,Topić Vlado (Budućnost). Igrač utakmice: Ležajić Igor

OMLADINAC: Jagodić 7, Ivetić 7, Nikolić 7,5, Marko Živković 7,5, Mirosavljević 7 (Medić 7), Spasić 8, Jovanović 7, Petronjević 7,5 (Božinović 7), Ležajić 8,5 Maksimović 7,5, Jeftić 7 (Miloš Živković 7).

BUDUĆNOST: Medić 7, Vasiljević 6, Topić 6, Todorov 6, Matić 6 (Cvijanović 6), Popović 6, Vukoje 7, Jovandić 7, Korać 6 (Kozić 6), Ajdarić 7, Salma 6 (Kovačević 6).

Omladinac 5 : 4 Radnički (NP)
Borac (S) 7 : 3 Crvena zvezda (NS)
Vršac 1 : 1 Radnički (Zr)
Cement 2 : 3 TSC
Sloga 2 : 5 Radnički (SM)
Radnički (Š) 1 : 0 Železničar