XS
SM
MD
LG

Odredjena službena lica za 18. kolo VFL "Istok"

Za 18. kolo VFL "Istok" koje se igra 06.03. i 07.03.2010. u 14:00 časova godine određena su sledeća službena lica: PANČEVO, 06.03.2010. RADNIK Pančevo - BUDUĆNOST Alibunar, Sudije: Latki Tomislav, Harmat Atila i Bačić Dalibor, Delegat: Stanković Dragan; VOJVODA STEPA, 06.03.2010. CRVENA ZVEZDA BIO STAR Vojvoda Stepa - BORAC Starčevo, Sudije: Jeftenić Dragan, Rakić Žarko i Nikolić Bojan, Delegat: Blažin Ivan; BANATSKO VELIKO SELO, 06.03.2010. KOZARA Banatsko Veliko Selo - BAČKA 1901 Subotica, Sudije: Cvetičanin Milan, Konjević Marko i Jovanović Srđan, Delegat: Perović Predrag; BAJMOK, 06.03.2010. RADNIČKI Bajmok - JEDINSTVO Novi Bečej, Sudije: Ilijevski Željko, Eror Branimir i Kovačević Dušan, Delegat: Božović Vladimir; NOVI KNEŽEVAC, 06.03.2010. OBILIĆ Novi Kneževac - SLOBODA Novi Kozarci, Sudije: Ivanišević Slaviša, Bracanović Marko i Klajić Ivan, Delegat: Pandurov Milorad; ZRENJANIN, 06.03.2010. RADNIČKI Zrenjanin - BUDUĆNOST Srpska Crnja, Sudije: Nedeljković Predrag, Babić Slobodan i Paštar Bojan; PAČIR, 07.03.2010. BAČKA Pačir - DINAMO Pančevo, Sudije: Stanojević Vladimir, Pavlović Nemanja i Vojnić Zlatko; NOVO MILOŠEVO 07.03.2010. VOJVODINA Novo Miloševo - BAČKA TOPOLA Bačka Topola, Sudije: Mijailović Blagoje, Jovanović Aleksandar i Stanić Ninoslav, Delegat: Cvetković Dragan; NAKOVO, 07.03.2010. POLET Nakovo - BAK Bela Crkva, Sudije: Vasiljević Ivan, Lukić Zlatko i Marinkov Vladimir, Delegat: Đuran Jovan.


Radnik 1 : 0 Dinamo
Budućnost (SC) 0 : 0 Bačka (P)
Sloboda 2 : 3 Radnički (Z)
Jedinstvo 4 : 2 Obilić
BAK 3 : 0 Radnički (B)
Bačka Topola 4 : 0 Polet (N)
Bačka 1901 5 : 2 Vojvodina
Borac 4 : 0 Kozara
Budućnost (A) 4 : 0 Crvena zvezda
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Sloboda 34 23 5 6 74
2 Bačka 1901 34 22 7 5 73
3 Radnički (Z) 34 21 4 9 67
4 Bačka Topola 34 17 7 10 58
5 Obilić 34 18 4 12 58
6 Budućnost (SC) 34 17 6 11 57
7 Borac 34 17 3 14 54
8 Radnički (B) (-1) 34 16 6 12 53
9 Kozara 34 16 4 14 52
10 Radnik 34 16 3 15 51
11 Vojvodina 34 15 6 13 51
12 Jedinstvo 34 16 2 16 50
13 Dinamo 34 15 5 14 50
14 Bačka (P) 34 14 8 12 50
15 Crvena zvezda 34 8 3 23 27
16 Budućnost (A) 34 8 0 26 24
17 BAK 34 6 4 24 22
18 Polet (N) 34 2 1 31 7