XS
SM
MD
LG
8.kolo
Rezultati
19/20.10.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
19.10.2019 14:30 Napredak : Zadrugar
19.10.2019 14:30 Mladost : Dragoš
20.10.2019 14:30 Padež : Senjak
19.10.2019 14:30 Zvezda : Gnjilan
20.10.2019 14:30 Spartak : Vladimir Durković
20.10.2019 14:30 Sloga : Željuša
29.09.2019 07:55 (acapirot)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Gnjilan 7 5 1 1 16
2 Senjak 7 4 1 2 13
3 Željuša 7 4 1 2 13
4 Spartak 7 4 1 2 13
5 Sloga 7 3 3 1 12
6 Mladost 7 3 1 3 10
7 Vladimir Durković 7 3 0 4 9
8 Zvezda 7 3 0 4 9
9 Dragoš 7 2 1 4 7
10 Napredak 7 1 4 2 7
11 Padež 7 1 2 4 5
12 Zadrugar (-1) 7 1 1 5 3
9.kolo
Sledeće kolo
26/27.10.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
27.10.2019 14:00 Željuša : Napredak
26.10.2019 14:00 Vladimir Durković : Sloga
27.10.2019 14:00 Gnjilan : Spartak
26.10.2019 14:00 Senjak : Zvezda
27.10.2019 14:00 Dragoš : Padež
26.10.2019 14:00 Zadrugar : Mladost

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Nikolic Sinisa
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 3 korisnika
Takmičenje prati 17 korisnika
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
2. Runda kupa FS Beograda 16.10.2019 16.10. 13:00 STEPOJEVAC VAGA - RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 1 16.10. 14:00 RADNIČKI (Novi Beograd) - LOKOMOTIVA 6 : 0 16.10. 14:00 GSP POLET DORĆOL - OFK MLADENOVAC 2 : 0 16.10. 14:00 LEŠTANE - D I F 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OMLADINAC (Veliko Polje) - ZVEZDARA 1 : 0 16.10. 14:00 ŠUMADIJA (Šopić) - TELEOPTIK 0 : 3 16.10. 14:00 STUDENTSKI GRAD - T E K SLOGA 4 : 0 16.10. 14:00 PRVA ISKRA (Barič) - BRODARAC 7 : 6 (SO) 16.10. 14:00 DUNAV (Veliko Selo) - B S K 1925 (Batajnica) 3 : 1 16.10. 14:00 CRVENA ZVEZDA (MML) - MLADOST (Cvetovac) 6 : 0 16.10. 14:00 MILUTINAC - B A S K 3 : 1 16.10. 14:00 JEDINSTVO - SREMČICA 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OFK BEOGRAD - B S K (Borča) 3 : 2 16.10. 15:30 I M T - DUNAVAC (Grocka) 8 : 0
Kovac031 je tipovao utakmicu
stragi97 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
pkbpadinjak je podelio utakmicu