14.02.2010 11:39 M.Markovic

FLS: RuŔče - Leteći Holandjanin 3:2

U 13. prvenstvenom kolu Prve futsal lige Srbije u Vranju su se sastali domaća ekipa RušÄe i Leteći Holandjanin iz Vrbasa. Posle prvog poluvremena u kome nije bilo mnogo izglednih šansi i koje je završeno najnepopularnijim rezultatom 0:0, usledilo je drugo poluvreme koje je bilo mnogo zanimljivije, uz  pet postignutih golova.Na početku drugog poluvremena ekipa...

09.02.2010 16:32 Nenad M.Milic

FLS: Leteći Holandjanin - Slodes 7:3

U 12. kolu Prve Futsal lige Srbije ekipa Slodesa je ubedljivo poražena  od Letećeg Holandjanina na gostovanju u Vrbasu. U prvom poluvremenu je vidjena izjednačena igra sa mnogo propuštenih šansi sa obe strane. U otvorenoj igri ekipa Letećeg Holandjanina je povela, a zatim i uvećala prednost na 2:0. Devet sekundi pre kraja prvog poluvremena, kapiten beogradjana Jovan Gusavac -...