XS
SM
MD
LG
29.kolo
Rezultati
11/12.05.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
11.05.2019 16:30 Crvena zvezda 2 : 0 Cement
11.05.2019 16:30 Bačka 1901 3 : 1 Dunav
11.05.2019 16:30 Hajduk 1912 1 : 2 Borac
11.05.2019 16:30 Bratstvo 1946 2 : 1 Omladinac
11.05.2019 16:30 Radnički (SM) 2 : 4 Kabel
11.05.2019 16:30 Radnički (NP) 3 : 2 Železničar
11.05.2019 16:30 Dinamo 1945 0 : 0 Radnički (ZR)
11.05.2019 16:30 ČSK Pivara 0 : 3 OFK Vršac
U ovom kolu slobodan je tim: Mladost
22.05.2019 09:05 (fsovršac)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Kabel 27 22 2 3 68
2 Hajduk 1912 27 17 6 4 57
3 Bratstvo 1946 28 13 6 9 45
4 Omladinac 27 14 3 10 45
5 Bačka 1901 27 13 3 11 42
6 Dinamo 1945 28 11 8 9 41
7 Radnički (ZR) 27 8 13 6 37
8 OFK Vršac 27 10 6 11 36
9 Železničar 27 10 5 12 35
10 Radnički (SM) 28 9 7 12 34
11 Borac 27 10 3 14 33
12 Dunav 27 8 7 12 31
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" Mladost 27 8 6 13 30
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Crvena zvezda 27 8 5 14 29
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Cement 27 7 8 12 29
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" ČSK Pivara (-1) 28 7 7 14 27
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Radnički (NP) 28 7 5 16 26
30.kolo
Sledeće kolo
15.05.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
15.05.2019 16:30 Cement 1 : 0 Mladost
15.05.2019 16:30 OFK Vršac 1 : 1 Dinamo 1945
15.05.2019 16:30 Radnički (ZR) 0 : 1 Radnički (NP)
15.05.2019 16:30 Železničar 1 : 0 Radnički (SM)
15.05.2019 16:30 Kabel 2 : 0 Bratstvo 1946
15.05.2019 16:30 Omladinac 1 : 0 Hajduk 1912
15.05.2019 16:30 Borac 1 : 0 Bačka 1901
15.05.2019 16:30 Dunav 2 : 1 Crvena zvezda
U ovom kolu slobodan je tim: ČSK Pivara

Takmičenje je napustio tim: Srbobran
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

fsovršac
Kreator takmičenja

Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
2. Runda kupa FS Beograda 16.10.2019 16.10. 13:00 STEPOJEVAC VAGA - RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 1 16.10. 14:00 RADNIČKI (Novi Beograd) - LOKOMOTIVA 6 : 0 16.10. 14:00 GSP POLET DORĆOL - OFK MLADENOVAC 2 : 0 16.10. 14:00 LEŠTANE - D I F 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OMLADINAC (Veliko Polje) - ZVEZDARA 1 : 0 16.10. 14:00 ŠUMADIJA (Šopić) - TELEOPTIK 0 : 3 16.10. 14:00 STUDENTSKI GRAD - T E K SLOGA 4 : 0 16.10. 14:00 PRVA ISKRA (Barič) - BRODARAC 7 : 6 (SO) 16.10. 14:00 DUNAV (Veliko Selo) - B S K 1925 (Batajnica) 3 : 1 16.10. 14:00 CRVENA ZVEZDA (MML) - MLADOST (Cvetovac) 6 : 0 16.10. 14:00 MILUTINAC - B A S K 3 : 1 16.10. 14:00 JEDINSTVO - SREMČICA 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OFK BEOGRAD - B S K (Borča) 3 : 2 16.10. 15:30 I M T - DUNAVAC (Grocka) 8 : 0
Kovac031 je tipovao utakmicu
stragi97 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
pkbpadinjak je podelio utakmicu