XS
SM
MD
LG
30.kolo
Rezultati
05/06.06.2010
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
06.06.2010 17:30 Srem 2 : 2 Hajduk
06.06.2010 17:30 Sindjelić 0 : 2 BASK
06.06.2010 17:30 Grafičar 1 : 0 Voždovac
06.06.2010 17:30 Resnik 1 : 0 Dorćol
06.06.2010 17:30 Mladenovac 1 : 1 Železničar (BV)
06.06.2010 17:30 Kovačevac 0 : 0 Sopot
06.06.2010 17:30 Beograd 0 : 2 Radnički (O)
06.06.2010 17:30 Palilulac 0 : 2 Šumadija
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije BASK 30 17 7 6 58
2 Radnički (O) 30 17 6 7 57
3 Šumadija 30 15 11 4 56
4 Srem 30 11 10 9 43
5 Sindjelić 30 11 7 12 40
6 Voždovac 30 9 13 8 40
7 Beograd 30 10 10 10 40
8 Resnik 30 10 9 11 39
9 Kovačevac 30 10 9 11 39
10 Palilulac 30 9 11 10 38
11 Hajduk 30 10 6 14 36
12 Dorćol 30 9 9 12 36
13 Mladenovac 30 10 5 15 35
14 Grafičar 30 9 7 14 34
15 Sopot 30 7 12 11 33
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Železničar (BV) 30 4 12 14 24

Prikazani rezultati i konačna tabela su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

srbijasport.net
Kreator takmičenja

Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
2. Runda kupa FS Beograda 16.10.2019 16.10. 13:00 STEPOJEVAC VAGA - RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 1 16.10. 14:00 RADNIČKI (Novi Beograd) - LOKOMOTIVA 6 : 0 16.10. 14:00 GSP POLET DORĆOL - OFK MLADENOVAC 2 : 0 16.10. 14:00 LEŠTANE - D I F 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OMLADINAC (Veliko Polje) - ZVEZDARA 1 : 0 16.10. 14:00 ŠUMADIJA (Šopić) - TELEOPTIK 0 : 3 16.10. 14:00 STUDENTSKI GRAD - T E K SLOGA 4 : 0 16.10. 14:00 PRVA ISKRA (Barič) - BRODARAC 7 : 6 (SO) 16.10. 14:00 DUNAV (Veliko Selo) - B S K 1925 (Batajnica) 3 : 1 16.10. 14:00 CRVENA ZVEZDA (MML) - MLADOST (Cvetovac) 6 : 0 16.10. 14:00 MILUTINAC - B A S K 3 : 1 16.10. 14:00 JEDINSTVO - SREMČICA 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OFK BEOGRAD - B S K (Borča) 3 : 2 16.10. 15:30 I M T - DUNAVAC (Grocka) 8 : 0
Kovac031 je tipovao utakmicu
stragi97 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
pkbpadinjak je podelio utakmicu