jotics
Bravo
pre 4 godine 0 · 0
Lazargk
Jako lose sudjenje na danasnjoj utakmici prouzrokovalo je tenziju medju igracima. Prvu sansu stvaraju gosti i postizu pogodak. Brzi prekid sa desne strane izvela je ekipa Sopota,lopta je prosla kroz kazneni prostor i na srecu zavrsila iza ledja Markovica. Domacini su se probudili. Stvorili su nekoliko sansi a posle jedne u kaznenom prostoru pao je Nikolic a sudija pokazao na belu tacku. Nazalost nesigurni Jovic sutnuo je po sredini gola i golman je lagano odbranio. Nekoliko minuta kasnije ponovo zbog tenzije ostar start u kaznenom prostoru gostiju i ponovo penal za domacina. Ovoga puta Arsic salje loptu u jednu a golmana u drugu stranu i menja rezultat na 1:1. Nastavili su presing gosti. Milosevic je sjajnim udarcem sa 20 metara ugrozio golmana gostiju ali je on fenomenalno prebacio loptu preko precke i sacuvao svoju mrezu. Na poluvremenu obe ekipe odlaze sa po jednim golom (1:1). U nastavku nekoliko sansi na lo obe strane. Igralo se cvrsto uz dosta faulova. Domaci ovoga puta prave prednost. Fantasticnu akciju zapoceo je Jovic. Loptu na strani poslao je brzonogom Serafimovicu a on driblingom izbacuje protivnika i fantasticno centrira i kao i kod prvog gola Arsic ostaje miran i zakucava loptu u mrezu Sopota. Domacini su od tog trenutka smirili igru. Gosti su krenuli na sve ili nista a to je ostavljalo dosta prostora za kontranapade domacih. U poslednjim minutima Stanojevic salje fenomenalnu loptu prema Arsicu ali golman sprecava promenu rezultata. Ipak u nadoknadi vremena na odbijenu loptu natrcava Jovanovic i mirno salje loptu u nebranjeni deo mreze. Treba napomenuti da su utakmicu sudile dve sudije bez jednog pomocnog.