Borac
0 0 pre 5 godina
1 komentara
Gosha77
Lepo suncano ali pomalo i sparno vreme nije poremetilo igrace da pruze svoj maksimum na pocetku nove sezone.Prvih tridesetak minuta je bilo odmeravanje snage a samim tim i dosta gresaka na jednoj a i na drugoj strani.U ovom periodu domacin je zatresao dva puta precku i jednom stativu ali i gosti nisu ostali duzni sa sansama pa tako imali su jednu stativu.U 37 minutu je dosudjen opravdano jedanaesterac za domacina,koji je realizovao igrac sa brojem 11 Denic Nikola.Do kraja poluvremena su se redjale sanse za domacina i konacno u 45 minutu,prelepom akcijom realizovano je pogotkom igraca sa brojem 9,Lazarevic Nemanja.Drugo poluvreme je Domacin krenuo tamo gde je i stao u prvom,zeljni dokazivanja i jos golova.U 61 minutu skolskom akcijom je postignut jos jedan pogodatak,strelac broj 10,Rajkovic Nemanja.U 78 minuta opravdano je dosudjen jos jedan jedanaesterac ali Brzakovic Dusan nije realizovao ovu sansu jer golman gostujuce ekipe bio na pravoj strani.Do kraja utakmice redjale su se sanse za domacina ali i greske igraca kao i dobre odbrane golmana gostujuce ekipe Pejcinovic Milosa ali rezultat je ostao 3:0 za OFK Rutevac 1908. OFK Rutevac 1908: Randjelovic,Milenkovic,Milosevic,Radojkovic,Mitrovic M.,Brzakovic,Blagojevic,Mitrovic D.,Lazarevic,Rajkovic i Denic. Polet (R): Pejcinovic,Jovanovic D.,Mihajlovic N.,Stojkovic,Jovanovic B.,Djekic,Ljubisavljevic,Agatonovic,Zlatanovic,Jovanovic M. i Mihajlovic N.