Zaslužena pobeda izabranika Baneta Trnavca

04.06.2017 Dragan Ivanović

Posle poraza u 28. kolu prvenstva Prve lige Rasinskog okruga izabranici trenera Baneta Trnavca, boljom i efikasnijom igrom, nadigrali su domaći Mladi Radnik u Bačini, pobedili rezultatom 3:0, poluvreme 2:0, zahvaljujući het triku najboljeg igrača na terenu Miroslava Toskića.

Utakmica je u suštini bila prosečna gosti su bili bolji i efikasniji uz dobro suđenje glavnog arbitra Miloša Bulatovića, kome su asistirali Stojan Topolac i Saša Digić svi iz Trstenika. Delegat ovog susreta bio je Zoran Milovanović iz Lopaša.

Toskić je doveo svoj tim u vođstvo već u 3. minutu a drugi pogodak postigao u 35. minutu da bi konačan rezultat postavio u 80. minutu utakmice. Ribničani su sa 33 boda na 8. mestu tabele, što pored oscilacija u igri tokom celog prvenstva predstavlja solidan rezultat. Bane Trnavac je odlično vodio ekipu i nada se još kvalitetnijim igrama u narednom periodu.