Derbi završen bez pobednika

Oko 50 gledalaca na igralištu u Grabovcu očekivalo je bolju i efikasniju igru domaćeg FK Topoljaka i gostujućeg FK Kamenorezac 76 iz Dublja,jer se radilo o derbiju 16 kola prvenstva OFL Trstenik.Tokom celog susreta igralo se otvoreno fer i korektno uz dosta promašenih šansi naročito od strane domaćih igrača.Susret je vodio glavni sudija Nikola Tripković sa pomoćnicima Milenkom Dimitrijevićem i Dušanom Čolićem,dok je dužnost delegata obavljao Slavoljub Nikolić.Prvo poluvreme rešili su domaći pogodkom Stefana Jovanovića lepim i preciznim šutem iz slobodnog udarca u 20 minutu sa 20 metara golman gostiju Aleksandar Vidaković bio je nemoćan iako je tokom celog susreta odbranio nekoliko direktnih šuteva na gol.U nastavku gosti pokušavaju da promene rezultat ali im to nikako nije polazilo za nogom.domaći su bili ipak bolji tim ali su dubljani kaznili njihove promašaje i u 93 minutu,odbijenu loptu u šesnaestercu Topoljaka,golgeter Kamenorezca 76 Darko Blagojević poslao je u mrežu domaćina i tako postavio konačan rezultat derbija 1:1.S obzirom da je FK Stara čaršija u ovom kolu bila poražena od ekipe Mladost iz Male Drenove,na čelnoj poziciji OFL Trstenik ponovo je sada Kamenorezac 76 sa istim brojem bodova kao i Topoljak i Stara čaršija po 35 bodova.U goste u 17 kolu dubljanima dolazi neugodna ekipa FK Rujišnik koja uporno prati u stopu ova tri pomenuta kluba u borbi za titulu.Topoljak gostuje u Odžacima kod Omladinca a Stara čaršija će po svemu sudeći imati lak posao sa ekipom Stevka božurevka.