U Zaječaru nastavljena tradicija, domaće osvojile bodove !

Tradicija je nastavljena. Zaječarke su  na svom terenu uvek bile nepremostiva prepreka za pirotski tim. Rekli bi smo godinama.  Piroćanke su u 4. minutu izjednačile na 1:1 i to je bilo sve što su rezultatski mogle da učine.  Domaće su potom preuzele  uigru i do kraja meča bile u stalniom vodjstvu.

Pirot se približio u 11. minutu kada su domaće voduile sa 6:4, da bi potom, Zaječarke  napravile razliku i pet minuta kasnije vodile sa 10:5, a u 21. minutu  i sa 13: 7.

U nastavku potpuno ista slika na terenu.  Domaći tim je ,,držao ,, razliku od 5-6 golova  koju  pirotske rukometašice nisu mogle da stignu.  U 55.minutu bilo je 25:18 što je najavilo da će pirotski tim pretrpeti ubedljiv poraz.

Do kraja meča domaće su povećale vodjstvo i slavile zasluženu, možda , ipak, previsoku pobedu.

Super B liga 13.kolo: Zaječar: RK Zaječar 1949- ŽRK Pirot 30:22 (15:9)

RK Pirot :  Dinčić, Rošić, J.Ristić Nikolić, J.Stojanović,  Ivana Ćirić 1, Selena Tančić 2 , Simona Tančić 10, Danijela Kričak 3, Milica Milojić 2,Miljana Đorđević 3, Andrijana Jovanović 1. Kostić, Antić,

Proleter 25 : 38 Požarevac
1 Minaqua 11 11 0 0 22