XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 24.08.2013 17:00 Moravac-C 74 - Kamenorezac 76 5:1
2 31.08.2013 16:30 Stara Čaršija - Kamenorezac 76 3:0
3 07.09.2013 16:30 Kamenorezac 76 - FK Stari Trstenik 0:3
4 15.09.2013 16:30 Omladinac (U) - Kamenorezac 76 3:1
5 18.09.2013 16:00 Kamenorezac 76 - Stevka Bozurevka 9:0
6 22.09.2013 16:00 Polet 57 - Kamenorezac 76 2:1
7 28.09.2013 16:00 Kamenorezac 76 - Mladost 2:2
8 06.10.2013 15:00 Borjak 2013 - Kamenorezac 76 2:9
9 12.10.2013 15:00 Kamenorezac 76 - Stragari 2:3
10 20.10.2013 11:45 Rujišnik - Kamenorezac 76 1:1
11 26.10.2013 15:00 Kamenorezac 76 - Jugovići 2:1
12 02.11.2013 13:30 Topoljak - Kamenorezac 76 4:1
13 09.11.2013 13:30 Kamenorezac 76 - Vinogradar 9:0
14 16.11.2013 12:30 Sloboda 1948 - Kamenorezac 76 0:1
15 23.11.2013 12:30 Kamenorezac 76 - Omladinac (O) 3:1
16 15.03.2014 15:00 Kamenorezac 76 - Moravac-C 74 2:3
17 22.03.2014 15:30 Kamenorezac 76 - Stara Čaršija 4:2
18 30.03.2014 15:00 FK Stari Trstenik - Kamenorezac 76 1:3
19 05.04.2014 15:00 Kamenorezac 76 - Omladinac (U) 3:0
20 12.04.2014 16:00 Stevka Bozurevka - Kamenorezac 76 0:6
21 21.06.2014 17:30 Kamenorezac 76 - Polet 57 5:0
22 23.04.2014 15:30 Mladost - Kamenorezac 76 1:1
23 27.04.2014 16:00 Kamenorezac 76 - Borjak 2013 5:2
24 03.05.2014 16:30 Stragari - Kamenorezac 76 1:3
25 08.05.2014 16:00 Kamenorezac 76 - Rujišnik 2:0
26 10.05.2014 16:30 Jugovići - Kamenorezac 76 2:0
27 25.05.2014 17:00 Kamenorezac 76 - Topoljak 5:4
28 01.06.2014 17:00 Vinogradar - Kamenorezac 76 1:4
29 07.06.2014 17:00 Kamenorezac 76 - Sloboda 1948 8:0
30 14.06.2014 17:00 Omladinac (O) - Kamenorezac 76 2:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Druga rasinska okružna liga FK Stari Trstenik 30 25 2 3 77
2 Topoljak 30 22 3 5 69
3 Moravac-C 74 (-3) 30 19 3 8 57
4 Prelazi u ligu višeg ranga Druga rasinska okružna liga Polet 57 (-2) 30 18 5 7 57
5 Kamenorezac 76 (-2) 30 18 3 9 55
6 Stara Čaršija 30 16 3 11 51
7 Jugovići (-4) 30 14 5 11 43
8 Mladost (-1) 30 12 7 11 42
9 Klub se ugasio Omladinac (O) 30 12 4 14 40
10 Omladinac (U) (-2) 30 12 4 14 38
11 Stragari (-1) 30 9 7 14 33
12 Rujišnik 30 8 5 17 29
13 Sloboda 1948 (-2) 30 8 4 18 26
14 Stevka Bozurevka 30 7 3 20 24
15 Borjak 2013 30 5 4 21 19
16 Vinogradar (-4) 30 4 0 26 8