Borbeno do važne pobede

S obzirom na dosadašnje rezultate toplo hladno koje je postizala fudbalska ekipa Kamenorezca 76,kao domaćin i u gostima,u današnjem susretu 14 kola Druge Rasinske okružne lige u Štulcu,malo ko je verovao da će i ovoga puta nekompletan tim iz Dublja,kolektivnom igrom od početka do kraja da savlada lidera na tabeli FK Trudbenik iz Stalaća rezultatom 3:1,poluvreme 1:1. Marko Petrašinović je izuzetno dobro vodio ekipu a igrači su želeli da boljom igrom pobegnu iz opasne zone ne respektujući lidera.Igralo se otvoreno i korektno uz dobro i nepristrasno suđenje glavnog arbitra Igora Erčevića,kome su pomoćnici sa strana bili Dalibor Bićanin i Marko Spasojević.Profesionalno svoj deo posla obavio je delegat Goran Vukosavljević.U većem delu utakmice igrači jednog i drugog tima promašili su nekoliko zrelih prilika za pogodak,a slobodno se može reći da je igrač domaćeg kluba Stefan Udovičić bio igrač utakmice.Ostali su isto tako igrali sa željom da pobede rivala i to im je uspelo za nogom.Prvi su u vođstvo došli domaći u 15 minutu pogodkom Stefana Simića 1:0,pred kraj prvog dela gosti su izjednaćili rezultat na 1:1 pogodkom iz slobodnog udarca,zahvaljujući loše postavljenom živom zidu domaćih igrača.Drugo poluvreme slično prvom sve do 83 minuta kada je golman gostiju posle udarca na njegov gol odbio kratko loptu a agilni Dragan Župac odbijenu loptu poslao u mrežu i to je bilo 2:1 za FK Kamenorezac 76.U poslednjem minutu utakmice solo akcija kapitena domaćih Darka Blagojevića i konačan rezultat 3:1 je označio ovu veliku i značajnu pobedu.Dobar je na golu Kamenorezca 76 bio i mladi Lazar Petrašinović.Recimo na kraju da dubljani u narednom 15 kolu gostuju u Velikoj Drenovi kod istoimenog kluba gde očekuju povoljan rezultat.Ovom pobedom dubljani su pobegli iz opasne zone za ispadanje,trenutno zauzimaju 12. mesto sa 14 osvojenih bodova ali sa negativnom gol razlikom.