DOMINACIJA SE NASTAVLJA!!!!!!
FK Kaluđerica slavila protiv Hajduka iz Kamendola 5-1 (1—0).

U Kamendolu, po jako dobrim vremenskim uslovima, Kaluđerica je nastavila niz i upisala sedmu pobedu.
U nizu auta sa leve strane, Janković u 20-om minutu baca dugačak aut, Nemanja Jovanović prebacije na drugu stativu, M.Palalić natrčava na loptu 0-1. Nakon toga veliki pritisak Hajduka ali sjajne intervencije A. Jovanovića čuvaju rezultat. Pred kraj prvog poluvremena povredu skočnog zgloba je pretrpeo S. Stojanović Bambi koji je morao da napusti igru. Na odmor se otišlo sa 0-1. U drugom poluvremenu nakon presinga ofanzivaca Kaluđerice, Hajduk greši u predaji lopte, Lalić iz prve šalje dubinsku loptu u prostor a N. Pešić brži od svih 0-2. Nije se dugo čekalo na 0-3, nakon odličnog prodora I. Filipovića, koji odigrava dupli pas sa N. Pešićem biva oboren i to je jedanaesterac. M. Palalić siguran. Slobodan udarac poludesno na 25m od gola , Vasilić snažno i precizno, golman brani ali Marica brži od defanzivaca 0-4. N. Pešić istrčava duboko na polovinu Hajduka izdržava dva duela, ostavlja loptu za M. Palalića koju je sigurno sprovodi za 0-5. Pred sam kraj utakmice, Kaluđerica prima gol iz odbitka tako da i ovaj put naša mreža ne ostaje mirna i to je konačnih Hajduk 1-5 Kaluđerica. Čestitamo igračima i stručnom štabu na pobedi, našim navijačima na podršci, i želimo S.BStojanoviću što brži oporavak.