PLS: Inđija - Borac 2:0
Gledaoci na Gradskom stadionu u Inđiji su imali priliku da odgledaju lepu fudbalsku predstavu. Za to su se potrudili igrači oba kluba, a prava je šteta što nije bilo još golova.
Inđija - Borac, foto: Anđelko Belić, Sportin

Inđija je rano zapretila Čačanima. Bosančić je lepo šutirao u 3'. Njegov šut je otišao sa oko 18.metara od gola Mišića, preko gola. Minut kasnije i nova prilika za domaćina. Stoiljković je nagovestio povratak u golgetersku formu. Odlično je prodoirao po levoj strani terena, uputio sjajan centaršut, ali je Ivančević ipak bio daleko od te lopte koja je prošla kraj stative Mišića. Samo nekoliko sekundi kasnije i sudar dva igrača Inđije na sredini terena. Kapiten, Nemanja Bosančić je ostao na travi, izašao sa terena, a kasnije je odveden u bolnicu gde mu je ustranovljeno da je slomio ključnu kost.

Gost u prvom delu najopasnije preti u 13'. Korner, lopta pada na oko osam metara od gola Prekovića. Otašević iz drugog plana, glavom u padu šutira kraj same stative gola domaćina. U nastavku dve poluprilike sa obe strane, a u 32' se Bjeličić revanširao Otaševiću za promašaj. Indetična situacija, a ovog puta Bjeličić u padu šutira kraj stative Mišića. Stoiljković je opet na sceni u 36'. Odlično je upošljen na svojoj polovini terena, dug trk od preko 50 metara, vara rivala igrač Inđije, a potom šalje bombu ka golmanu, koji je ipak boksuje i čuva svoju mrežu. Četiri minuta kasnije i vanserijski talenat, Mihajlo Banjac odapinje svoju strelu sa oko 20.metara od gola gosta. Na njegovu nesreću i uzdah publike ona ide tik iznad prečke.

Minut kasnije i 1: 0. Igrao se 40' kada je Stoiljković krunisao svoju dobru igru na terenu. Odlično je Lukić uposlio svog saigrača, koji iskosa šutira u bliži ugao i tu ništa nije mogao da učini Mišić.

Drugo poluvreme nije donelo manji tempo igre. Ređali su se napadi dva tima. U prilikama je bio Lukić u par navrata, pa opet Stoiljković, ali mreža gosta je mirovala sve do 85'. Pre toga i Čačani su pokušavali da ugroze Prekovića, a najčešće je to sa distance pokušavao nekadašnji igrač u zeleno belom dresu Stefan Kovačević.

Drugi gol je delo sjajnog proigravanja Kikovića ka Lukiću. Ovaj ulazi iskosa sa leve strane u kazneni prostor gosta, a onda šalje precizan šut u suprotan donji ugao gola Mišića. Činilo se da lopta putuje čitavu večnost za 2: 0.

Inđija. Gradski stadion, gledalaca oko 600. Sudija: Andrija Stojanović - Beograd, pomoćnici: Ivan Krstić - Jakovo, Miljan Mišić - Zrenjanin i četvrti sudija: Jovan Šegrt - Beograd. Delegat: Ratomir Babić - Beograd. Strelci: Stoiljković 41' i Lukić 85' - Inđija. Žuti karton: Ivančević 81' - Inđija.

Inđija: Preković, Ciger, Bjeličić, Ivančević (Smiljanić 83'), Bosančić (K) (Vraštanović 9'), Lukić, Ilić, Stoiljković, Banjac (Kiković 74'), Anđelković, Rogač.
Trener: Srđan Blagojević

Borac: Mišić, Tasić, Kuveljić (K), Kovačević, Janjušević, Šutić (Urošević 76'), Fićović, Sekulić (Ilić 76'), Perić, Otašević, Bogićević (Berak 88').
Trener: Vladimir Stanisavljević