Lovćen bolji od Partizana iz Tivta, domaćin postigao samo 5 pogodaka!

Kadeti „Lovćena“ upisali su novi trijumf u državnom šampionatu za svoj uzrast. No, za razliku od prethodnih mečeva, ovaj u Tivtu bio je krajnje neobičan. Mladi Cetinjani su na utakmici protiv domaćeg „Partizana“, naime, primili svega pet golova (34:5).

Već tokom prvog poluvremena, bilo je jasno kako će mladi rukometaši „Lovćena“ imati izuzetan šuterski učinak, dok su Tivćani sve vreme bili u podređenom položaju. Nakon prvih 30 minuta igre, na semaforu je stajalo 18:2 u korist gostiju. Identičan odnos snaga bio je i u nastavku, s tim što su domaći uspeli da postignu tri pogotka, a „Lovćen“ 16.

U redovima Cetinjana najefikasniji je bio Danilo Božović sa šest golova, dok su Ljubo Đurišić, Jovan Abramović i Luka Vukićević upisali po pet. Kod domaćih, više od jednog gola jedino je postigao Klakor (2).

Tabela Kadetske lige nakon petog kola: „Lovćen“ 10, „Ivangrad“ 6, „Mornar“ 6, „Komovi“ 5, „Partizan“ 3, „Budvanska rivijera“ 2, „Jedinstvo“ 0.