Ubedljiva završnica Gučeva

Gučevo 1929 ubedljivo je danas sa 7:1 savladalo Mladost sa Gradilišta, u završnom devetom  kolu jesenje polusezone u Opštinskoj ligi Loznice.
Izabranici Vladimira Šekija Negovanovića prikazali su znatno više od svog rivala i bili dominantni tokom čitavog meča.
Vlastelica je u 5. minutu doneo vođstvo domaćem timu. Na 2:0 povisio je Tomanović, a do odlaska na odmor postignuta su još dva gola. Strelci Vlastelica i Negovanović
U drugom poluvremenu trener Negovanović pružio je šansu petorici rezervista, koji su imali manju minutažu u predhodnim utakmicama.
Postignuta su još tri gola (Vasiljević, Mitrović, Purtić), da bi u samoj završnici Popović bio strelac počasnog gola za Mladost.
Tim iz Banje Koviljače sa osam pobeda, jednim remijem i 25 bodova na vrhu je tabele sa Studencem iz Gornje Koviljače koji ima identičan skor, uz nešto bolju gol razliku. Jedini remi bez golova, ova dva tima zabeležili su u međusobnom susretu  u Gornjoj Koviljači.
Na proleće im predstoji  velika borbu za šampionsku titulu.
Sekretar Gučeva Vladimir Cile Popović izjavio je za portsl Srbija sport. net da je zadovoljan postignutim i da očekuje još bolje igre u nastavku prvenstva.
"Trener Negovanović ukomponovao je dobar tim, pružili smo dopadljive igre i osim remija sa Studencem, ostvarili smo sve uverljive pobede. Verujem da ćemo pobednonosno nastaviti borbu za opstanak Banjskog fudbala. Respektujemo rivala iz Gornje Koviljače, koji takođe ima impresivan rezultat, ali mi smo u prednosti jer odlučujući meč na proleće igramo pred svojom publikom", rekao je Popović.
Stadion Gučeva u Banji Koviljači. Sudija: Marko Karapandžić. Pomoćne sudije: Goran Savić, Nikola Vagurić, svi iz Loznice.
Gučevo 1929: Mišić, Vlastelica (Krsmanović) , Purtić, Savić, Matić, Trifunović, Negovanović, Aleksić (Andrić), Jovanović (Mitrović), Tomanović (Đurđević) , Lukić (Vasiljević).
Mladost: Lazarević, Pajić, Bojić, Mišković, Pavlović, Tomić, Grujičić, Trifunović, Rundić, Popović, Nikolić.
Nekadašnje Gučevo u septembru prošle godine, istupilo je iz Međuopštinske lige Jadar, zbog nemogućnosti finansiranja takmičenja seniorske ekipe u tom rangu.
Nedavno izabrano novo rukovodstvo, predvođeno Miroslavom Trifunovićem, preuzelo je obavezu da novo Gučevo vrati na staze uspeha.
Krenulo se od najniže opštinske lige, a cilj je da seniorski tim ekspresno  izbori plasman u Međopštinsku ligu i krene uzlaznom linijom ka višim rangovima.

Jelav 2 : 2 Mladost (DB)
Luk 4 : 1 Granit
Mladost (G) 0 : 11 Gučevo 1929
TE Gučevo 1 : 1 Sloga
Hajduk 0 : 2 Studenac