"Rudari" bez bodova protiv Hajduk Veljka 2 iz Negotina!

U sportskom centru u Despotovcu, snage su odmerile iskusne ekipe Rembasa i mlade ekipe Hajduk Veljka iz Negotina. Sudijski par Zvijerac – Stamenković imali su vrlo težan zadatak, bilo je teško suditi, obe ekipe su bile i te kako motivisane da dođu do pobede ali ekipa Hajduk Veljka je u poslednjih 15ak minuta nametnula svoj ritam i došla do značajna 2 boda u Despotovcu pobedivši rezultatom 37:35.

U prvom poluvremenu igrao se egal, rezultat je bio na strani gostiju sve do 25. minuta kada domaćin dolazi do prve prednosti pri rezultatu 15:14 gde je gol postigao sjajni pivotmen Milan Milovanović. Probudila se ekipa Hajduk Veljka pa je brzo vratila rezultat u svoju korist, te su na poluvreme gosti otišli sa +2, 18:16.

Drugo poluvreme, puno tenzije, isključenja i verbalnih sukoba. Krenuli su domaći golom kapitena Miloša Gaševića sa velike udaljenosti što je dalo motivaciju domaćim igračima da krenu jače. Ekipa iz Resavice izdržala je sve do 51. minuta gde gosti prave seriju od 4 golova što je značilo da mogu doći do 2 boda. U poslednja dva minuta stvar se komplikuje pa domaći rukometaši na dve razlike ali nije bilo snage da se dođe do povoljnijeg rezultata. Igrač utakmice je bio Nikola Jovanović iz domaće ekipe sa 13 golova.