Utakmica korektna i neizvesna do kraja

Fer,korektna i do kraja neizvesna utakmica 8 kola Druge Rasinske okružne lige,odigrana je u Štulcu pred oko 100 gledalaca.Igra na terenu bila je u nivou ovog ranga a Kamenorezac 76 ove jeseni nema baš sreće  ni kao domaćin ni kao gost,što se tiče postizanja boljih rezultata.Tako je bilo i u ovom susretu u kome su ugostili FK Mladost iz Toljevca i na kraju podelili bodove igrajući nerešeno 3:3.U vođstvo su prvi došli dubljani u 6 minutu posle asistencije Aleksandra Čeperkovića,golgeter FK Kamenorezac 76 Darko Blagojević,šutirao je prema golu golmana Đekića,na tom putu lopta je udarila nekog od gostujućih igrača i završila u mreži 1:0.U 13 minutu danas nesigurna odbrana domaćih dozvolila je gostima da izjednače rezultat na 1:1 pogodkom Aleksandra Tomića.Domaći su uspeli ponovo da dođu u vođstvo sa 2:1 u 41 minutu,posle centaršuta sa desne strane,bek domaćih Stefan Udovičić se iskrao odbrani gostiju i preciznim šutem poslao loptu u mrežu,to je bio rezultat prvog dela susreta.U nastavku ista slika,gosti uspevaju u 60 minutu pogodkom Nenada Perića da izjednače a u 65 minutu i da povedu sa 3:2 što je na neki način bio hladan tuš za domaće igrače i navijače.Ipak u 76 minutu Dragan Župac izjednačuje  rezultat na 3:3 i spašava domaćine poraza.Moramo dodati da je danas iako nije golman mladi Filip Petrašinović odlično čuvao svoju mrežu i nije kriv ni za jedan pogodak.Susret je vodio glavni sudija Dragan Šućurović a pomagali su mu mahanjem Marko Spasojević i Aleksandar Novičić,delegat susreta bio je Ivica Vasić iz Aleksandrovca.Narednog vikenda dubljani gostuju u Pojatama kod ekipe Omladinca gde očekuju povoljan rezultat.